Składanie i pobieranie deklaracji członkowskich Stowarzyszenia
18 marca 2010, 22:48 | Autor: Ryan
Informujemy, że w dniu meczu z Dolcanem Ząbki od godziny 15:00 pod herbem koło stadionu, będzie można pobierać deklaracje członkowskie do Stowarzyszenia „Fanatycy Widzewa”
oraz składać wypełnione deklaracje wraz ze zdjęciem i opłatą wpisowego (20zł). W czasie meczu deklaracje można składać i pobierać w okolicach podestu, z którego prowadzony jest doping.
Jednocześnie przypomiamy, iż składka członkowska miesięczna to 10 zł lub opłata jednorazowa 100 zł za cały rok. Osoby niepełnoletnie są zwolnione ze składek członkowskich.
Aby usprawnić zapisy do Stowarzyszenia prosimy wypełnione deklaracje przekazywać do Liderów osiedli i FC, a ci z kolei proszeni są organizację tego tematu w swoich kręgach.
Deklarację członkowską do wypełnienia w domu w dalszym ciągu można pobrać tutaj: DEKLARACJA
Pamiętajcie, SILNE STOWARZYSZENIE = SILNI KIBICE WIDZEWA.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska