Ruszyła otwarta sprzedaż karnetów!

21 listopada 2016, 12:00 | Autor:

karnety

Punktualnie w południe ruszyła otwarta sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Od teraz wszyscy kibice mogą nabyć wejściówkę, uprawniającą do obejrzenia wszystkich jedenastu ligowych spotkań przy Piłsudskiego 138.

Wcześniej, przez tydzień, karnety nabywać mogli tylko ci, którzy posiadali je wiosną lub jesienią 2016 roku. Z takiej opcji skorzystało wielu fanów, dokupując przy okazji trochę abonamentów dla swoich bliskich i tzw. karnetów fundowanych. Ostatecznie licznik, po siedmiu dniach przedsprzedaży, pokazał ponad 1300 sztuk! To jednak dopiero początek i liczymy, że liczbę tą uda się zdecydowanie poprawić!

Warto kupić karnet już teraz. Po pierwsze zyskać można dodatkowe zniżki (za zakup do 15 lub 31 grudnia), po drugie im szybciej w Widzewie będą wiedzieć, na jakie wpływy mogą liczyć, tym lepiej uda się wydać środki na wzmocnienie drużyny.

Póki co, nadal zablokowana będzie sprzedaż karnetów na tzw. „Niciarkę” oraz część trybuny VIP. Zostaną one udostępnione w momencie, gdy zainteresowanie pozostałymi trybunami będzie wystarczająco duże.

Wiosenne mecze domowe Widzewa w III lidze:

19. kolejka: Widzew – Motor
20. kolejka: Widzew – Pelikan
22. kolejka: Widzew – Lechia
23. kolejka: Widzew – Legia II
24. kolejka: Widzew – ŁKS Łomża
26. kolejka: Widzew – Huragan W.
28. kolejka: Widzew – Jagiellonia II
29. kolejka: Widzew – AP ŁKS
30. kolejka: Widzew – Huragan M.
32. kolejka: Widzew – Drwęca
34. kolejka: Widzew – Sokół A.

Start rundy wiosennej prawdopodobnie w dniach 11-12 marca.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress