Ruszyła sprzedaż karnetów

17 lipca 2014, 16:09 | Autor:

Od dziś kibice Widzewa mogą nabywać karnety na rundę jesienną sezonu 2014/2015, ostatnią w dziejach obecnego stadionu. Zgodnie z informacjami WTM nieczynna będzie trybuna B, popularna „Niciarka”. Poniżej pełny komunikat prasowy klubu w sprawie sprzedaży abonamentów.

17 lipca rozpoczyna się sprzedaż karnetów na mecze Widzewa rozgrywane w rundzie jesiennej na stadionie przy al. Piłsudskiego. Pierwszy mecz sezonu 2014/2015 w Łodzi zostanie rozegrany w drugim tygodniu sierpnia. Widzew zmierzy się z Dolcanem Ząbki.

Będzie to jedno z dziewięciu spotkań, jakie Widzew rozegra na własnym obiekcie w trakcie rundy jesiennej. Jednocześnie będą to ostatnie mecze, które toczone będą na obecnym stadionie przy al. Piłsudskiego! Zakup karnetu na najbliższe mecze zagwarantuje zatem możliwość uczestnictwa w historycznych meczach na tym stadionie. Wkrótce rozpocznie się budowa nowego obiektu.

Jesienią Widzew rozegra na obiekcie przy al. Piłsudskiego spotkania z Dolcanem Ząbki, GKS Tychy, Miedzią Legnica, Flotą Świnoujście, Wisłą Płock, Bytovią Bytów, Zagłębiem Lubin, Olimpią Grudziądz oraz GKS Katowice.

Tradycyjnie dla osób regularnie kupujących karnety przygotowano atrakcyjne propozycje. Specjalna oferta „Im dłużej, tym taniej” daje możliwość z każdym sezonem zakupu karnetu w niższej cenie. Dotyczy to wszystkich fanów, którzy regularnie nabywają karnety od sezonu 2007/2008 w systemie wiosna/jesień.

Posiadaczom karnetów z rundy wiosennej poprzedniego sezonu przysługiwać będzie 10 – procentowa zniżka za kontynuację. Jak co rundę przygotowano także atrakcyjne rabaty m.in. dla kobiet, dzieci oraz seniorów.

Rezerwacja miejsc dla posiadaczy karnetów z poprzedniej rundy będzie aktywna do 27 lipca. Po tym terminie wszystkie miejsca na stadionie zostaną odblokowane i będą dostępne dla pozostałych kibiców.

Posiadacze karnetów z rundy jesiennej będą mieli pierwszeństwo w nabywaniu kart wstępu w momencie, gdy Widzew grać będzie na obiekcie zastępczym.  

W związku z planowaną inwestycją od sezonu 2014/2105 wyłączona została z użytkowania trybuna B. Posiadacze karnetów na trybunę B z ubiegłych sezonów mają możliwość kontynuowania zakupu na inne trybuny.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress