Ruszyła zbiórka na rehabilitację dla kibica Widzewa!

1 maja 2020, 09:00 | Autor:

„Nigdy nie będziesz szedł sam” – to hasło, które od lat przyświeca kibicom Widzewa. Właśnie pojawia się okazja, by po raz kolejny udowodnić, że to nie tylko puste słowa, bo pomocy potrzebuje jeden z dobrze znanych fanów łódzkiego klubu – „Pery” z Bałut.

W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego zespół uciskowy górnego otworu klatki piersiowej, z powodu którego musiał przejść trudną operację usunięcia żebra. Niestety, w trakcie zabiegu doszło do zapadnięcia płuca, a lekarze podjęli decyzję o ucięciu mięśni i uszkodzeniu nerwów, co poskutkowało koniecznością poddania się żmudnej rehabilitacji.

„Pery” rozpoczął proces żmudnego powrotu do zdrowia, ale z powodu epidemii koronawirusa musiał on zostać przerwany. Na domiar złego, stracił pracę, co praktycznie uniemożliwiło mu pokrycie kosztów rehabilitacji, a ta jest potrzebna, by w przyszłości mógł jeszcze normalnie funkcjonować.

Na portalu zrzutka.pl rozpoczęła się zbiórka funduszy, które przeznaczone zostaną na opłacenie wszelkich niezbędnych zabiegów. Gorąco zachęcamy do dokonywania wpłat W TYM MIEJSCU i po raz kolejny udowodnienia, że kibice Widzewa nigdy nie zostawią jednego z nich w potrzebie!

4
Dodaj komentarz

1 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mariusz

Witam. Zacznę od tego, że planuję przeprowadzić się do Łodzi w najbliższym czasie. Mam syna z autyzmem a w Łodzi jest dużo ośrodków z innowacyjnymi terapiami. Czy mógłby mi ktoś nakreślić jak jest w waszym mieście z dostępnością pracy przy średnim wykszalceniu? W jakiej dzielnicy kupić bądź wynająć mieszkanie? Czy miasto Łódź jest dobrym miejscem do życia?

Mr. X

Sprawdź na Pracuj.pl.
Wszystko zależy od tego czego oczekujesz.
Skoro pytasz tutaj, to oczywiste jest, że lepiej szukać mieszkanie po tej lepszej stronie miasta (skrót myślowy).
Jednak może być tak, że trafi się okazja na Retkini czy Kozinach.
Tylko wtedy to wyzwanie.
W tych częściach miasta hasło Widzew działa jak płachta na byka.

Klaudi

Jak na pewno dobrze wiesz w Łodzi są dwa wiodące ośrodki Jim na Górnej i Navicula na Teofilowie. Jeżeli chodzi o pracę to ciężko rzec z powodu pandemii, lecz w ostatnich czasach mnóstwo pracowników potrzebnych było w Łódzkiej Strefie Ekonomicznej

Yeti

Poszukaj mieszkania w dzielnicy Dąbrowa, Górna, tam cena będzie w miarę korzystna a dodatkowo to tereny Widzewa. W okolicach Św.Teresy jest masa firm produkcyjnych, więc tam warto rozejrzeć się za pracą. Powodzenia!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress