Ruszyła zbiórka „Wiary spod Zegara” dla polskich szpitali!

19 marca 2020, 17:00 | Autor:

Kibice Widzewa znów dają o sobie znać! W obliczu panującej epidemii koronawirusa, „Wiara spod Zegara” postanowiła rozpocząć zbiórkę, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc polskiej służbie zdrowia w walce z zagrożeniem.

Poniżej prezentujemy treść apelu w tej sprawie:

Polska służba zdrowia i jej pracownicy, będący na pierwszej linii frontu apelują o każde możliwe wsparcie w zakupie najpilniejszych rzeczy do walki z epidemią koronawirusa. Obecna sytuacja wymusza pilne działanie nas wszystkich. Nie możemy pozwolić, by w sytuacji, w której stawką jest ludzkie życie zabrakło czegokolwiek.

Szukając pomocy w pierwszej kolejności zwykle kierujemy się do szpitali. Przyszła pora, aby te pomoc odwzajemnić. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy, za które kupimy środki ochrony – maseczki, gogle, rękawiczki oraz produkty, które ze względu na zakaz odwiedzin nie mogą być dostarczane przez rodziny pacjentów – kosmetyki, środki higieny osobistej, wody butelkowe, soki itd.

Ojczyzna w potrzebie. Pokażmy naszą Widzewską siłę!

Pieniądze wpłacać można za pośrednictwem dedykowanej strony TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego banneru. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i do jak najszerszego informowania o niej! 

9
Dodaj komentarz

3 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
WFCO

Poszło 19,10zl na pohybel koronie!

Adrian

Spoko spoko, spadnie z ekstraklasy, co ty się tak uparłeś na te Kielce 8)

BAŁUTY

W Świętokrzyskim tylko Widzew :)

1910 W

A ja tak przekornie napiszę. Po co wspierać szpitale,czyli państwo,które samo powinno to finansować.Mało jeszcze podatków zżerają ? Wasza sprawa wy co to organizujecie.Dawajcie kasę na państwo,a oni w zamian dadzą kasę na premię np dla milicji. Bo to ich ulubiona organizacja. A tak oprócz tego to ciekawe dlaczego klub milczy i np nie zorganizuje porządnej zrzutki na choćby małą bazę treningową.Na początek 2 boiska. Pewnie wszyscy zdalnie ,,pracują ” w domu i mają to gdzieś.Najlepiej dziadować z tą łodzianką i ciągle narzekać. Panie Szor pracujesz pan,czy kwarantanne masz ???

Miki

Nie dajesz to nie siej chociaż fermentu.

Adrian

Hej WidzewToMy skoro jest sezon ogórkowy to dodajcie licznik na główna niczym karnety, będzie co robić :p

RTS_gRk

Popieram.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress