Ruszyła zbiórka „Wiary spod Zegara” dla polskich szpitali!

19 marca 2020, 17:00 | Autor:

Kibice Widzewa znów dają o sobie znać! W obliczu panującej epidemii koronawirusa, „Wiara spod Zegara” postanowiła rozpocząć zbiórkę, z której środki przeznaczone zostaną na pomoc polskiej służbie zdrowia w walce z zagrożeniem.

Poniżej prezentujemy treść apelu w tej sprawie:

Polska służba zdrowia i jej pracownicy, będący na pierwszej linii frontu apelują o każde możliwe wsparcie w zakupie najpilniejszych rzeczy do walki z epidemią koronawirusa. Obecna sytuacja wymusza pilne działanie nas wszystkich. Nie możemy pozwolić, by w sytuacji, w której stawką jest ludzkie życie zabrakło czegokolwiek.

Szukając pomocy w pierwszej kolejności zwykle kierujemy się do szpitali. Przyszła pora, aby te pomoc odwzajemnić. Rozpoczynamy zbiórkę pieniędzy, za które kupimy środki ochrony – maseczki, gogle, rękawiczki oraz produkty, które ze względu na zakaz odwiedzin nie mogą być dostarczane przez rodziny pacjentów – kosmetyki, środki higieny osobistej, wody butelkowe, soki itd.

Ojczyzna w potrzebie. Pokażmy naszą Widzewską siłę!

Pieniądze wpłacać można za pośrednictwem dedykowanej strony TUTAJ lub przy wykorzystaniu poniższego banneru. Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w akcji i do jak najszerszego informowania o niej! 

Subskrybuj
Powiadom o
9 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x