Ruszyły zapisy na obóz letni z Widzewem

17 marca 2021, 12:06 | Autor:

Spora atrakcja czeka tego lata wszystkich zainteresowanych młodych adeptów piłki nożnej. Jak poinformowała dzisiaj oficjalna witryna klubowa widzew.com, na przełomie czerwca i lipca w Nieborowie odbędzie się obóz letni z Widzewem Łódź!

Oferta przeznaczona jest dla młodych sportowców urodzonych w latach 2010, 2011, 2012 i 2013. Pierwszy turnus będzie miał miejsce w dniach 27 czerwca – 3 lipca, a drugi w dniach 4-10 lipca. Obozowicze zakwaterowani zostaną w nieborowskim Hotelu Rozdroże, zaś opiekę nad nimi sprawować będą trenerzy Akademii Widzewa oraz Młodego Widzewa.

W trakcie obozu najmłodszych czeka między innymi dwanaście jednostek treningowych według metodologii Akademii, wizytę w aquaparku, warsztaty football freestyle, indywidualną ocenę zawodnika, materiały edukacyjne, koszulkę i gadżet, pełne wyżywienie, opiekę medyczną, ubezpieczenie NNW czy Certyfikat Młodego Widzewiaka.

Koszt obozu to 1750 złotych, ale reprezentantów szkółek Młodego Widzewa obowiązuje zniżka w wysokości 100 złotych. Zapisy odbywają się TUTAJ. Wszelkie informacje organizacyjne, w tym na temat płatności, znaleźć można W TYM MIEJSCU.

Foto: Marcin Bryja / widzew.com

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x