S. Zieleniecki: „Z każdym sparingiem widać więcej jakości”

17 lutego 2018, 18:13 | Autor:

Po raz pierwszy w trakcie zimowych sparingów Sebastian Zieleniecki tworzył parę stoperów z Michałem Millerem. W pierwszej połowie, gdy obaj biegali po boisku, Widzew nie stracił gola, co wystawia temu duetowi dobrą notę. Co po meczu mówił kapitan zespołu?Zieleniecki przyznaje, że jego klubowy kolega ma duże umiejętności i daje radę na środku defensywy. „Z kim bym nie występował, poziom naszej gry obronnej jest bardzo wysoki. On może wszędzie zagrać i dobrze sobie radzi. Nie muszę mu nawet za bardzo podpowiadać, co zresztą widać na boisku. Tylko się z tego cieszyć” – stwierdził obrońca Widzewa.

Kapitan łódzkiej drużyny podkreślał, jak ważna jest konkurencja. „Jest trochę rywalizacji z tyłu, ale dzięki temu możemy podnosić nasz poziom. Na pewno wyjdzie nam to na dobre. Fajnie, że tracimy mało bramek. Mnie jako obrońcę tylko to cieszy. To mobilizuje do dalszej pracy. Z każdym kolejnym sparingiem widać więcej jakości” – uważa „Zielu”.

We wszystkich sparingach Franciszek Smuda daje zagrać dwóm różnym jedenastkom. Zdaniem defensora, trudno wskazać, która jest lepsza. „Po wynikach widać, że mamy dwie równorzędnie grające jedenastki. Nie wiadomo, kto będzie grał w lidze. Na pewno ten, kto będzie w wyższej formie i popełniał mniej błędów. Gołym okiem widać, że mamy mocniejszy zespół. Nie ma różnicy, czy gra teoretycznie pierwszy czy drugi skład” – mówił Sebastian Zieleniecki.


Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress