Co się dzieje z Broniszewskim?
25 maja 2017, 13:17 | Autor: RyanJednym z dwunastu sprowadzonych zimą piłkarzy był Paweł Broniszewski. Środkowy pomocnik miał przed tym transferem nieco przerwy w grze, ale sztab szkoleniowy zapewniał, że nowy widzewiak szybko odbuduje się fizycznie i dojdzie do formy.
Od przeprowadzki Broniszewskiego do Łodzi minęły już jednak blisko cztery miesiące, a zawodnik jest jeszcze dalej od gry w III lidze, niż na początku rundy wiosennej. Dość powiedzieć, że kibice ani razu nie oglądali go w ligowych rozgrywkach. Pomocnik zagrał tylko w meczach pucharowych w Kwiatkowicach i Sieradzu. W obu nie zachwycił.
Nic więc dziwnego, że fani bardzo krytycznie oceniają pomysł na podpisanie kontraktu z popularnym „Bronkiem”. Niewiele osób wie jednak, że kiepska dyspozycja piłkarza Widzewa ma swoje drugie dno. WTM dowiedział się, że myśli pomocnika krążą gdzie indziej, niż wokół murawy, ze względów rodzinnych. Z ciężką chorobą zmaga się bliska osoba 25-latka, co nie pozwala mu skupić się na piłce.
Trzymamy kciuki, by problemy jak najszybciej zniknęły i Broniszewski z „wyczyszczoną” głową mógł udowodnić swoją wartość. Zdaniem Przemysława Cecherza papiery na grę zdecydowanie posiada.








Legia Warszawa
Górnik Zabrze
Lech Poznań
Pogoń Szczecin
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
Widzew Łódź
Cracovia
Korona Kielce
Wisła Płock
Śląsk Wrocław
Motor Lublin
GKS Katowice
Wieczysta Kraków
Piast Gliwice
Radomiak Radom
Raków Częstochowa 
KTS Weszło Warszawa
Pelikan Łowicz
Świt Nowy Dwór Maz.
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Mazovia Mińsk Maz.
Olimpia Elbląg
Jagiellonia II Białystok
Widzew II Łódź
Warta Sieradz
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Zambrów
Mławianka Mława
Ząbkovia Ząbki
Polonia Lidzbark Warm.
ŁKS II Łódź
ŁKS Łomża
KS CK Troszyn