Śląsk – Widzew (foto) cz. I
7 sierpnia 2022, 00:10 | Autor: WojtekZapraszamy do oglądania pierwszej galerii zdjęciowej z sobotniego spotkania czwartej kolejki Ekstraklasy pomiędzy Śląskiem Wrocław a Widzewem Łódź. Czerwono-biało-czerwoni dopisali do swojego konta jeden punkt, bezbramkowo remisując na wyjeździe.
Autor: Wojtek
Kliknij, aby przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Niby mamy 4 punkty, niby nieźle gramy…ale czas na głębsza refleksje…brawa za walkę powoli tracą sens, 4 punktu zdobyliśmy na herbatnikach, których wszyscy gnębią. Ps Trener Leszek Ojrzynski to oczywiście „lamer”…
Dobrze piszesz. Prawdaw oczy kole.
Minusują Cię bo nie stać ich na prawdę. Trzeba stawiac sobie wysoko poprzeczkę…
Żeby stawiać sobie wysoko poprzeczkę trzeba mieć argumenty w postaci mocnej kadry – a mamy obecnie dość przeciętną z 2-3 wyróżniającymi – do tego terminarz też nie rozpieszcza – graliśmy z w miarę mocnymi zespołami na tę ligę i faktycznie przy odrobinie szczęścia tych punktów mogło być więcej – ale nie też co narzekać – tylko przyjąć w miarę pozytywnie obecny stan rzeczy – wyciągnąć wnioski i zrobić 2-3 transfery jakościowe do końca sierpnia
Tylko że prawie wszyscy za Widzewem w tabeli mają jeszcze mecz lud dwa zaległe i na pewno na tym 10 miejscy Widzew nie zostanie na długo
Może zamknij ryj albo napisz coś optymistycznego. Ok ?