Sobotni trening w okrojonym składzie. Pech Wolańskiego!
6 lipca 2019, 11:59 | Autor: Kamil
Ostatni trening w tym tygodniu mają za sobą piłkarze Widzewa. Na Łodziance ćwiczyło dziś dwudziestu jeden zawodników. Zajęcia zakończyły się bardzo pechowo dla Patryka Wolańskiego!
W porównaniu do kadry z piątku, przy ul. Małachowskiego zabrakło dziś Mikołaja Gibasa, Jakuba Jasińskiego oraz Kamila Piskorskiego. Decyzją sztabu szkoleniowego, cała trójka nie będzie więcej brana pod uwagę w kontekście pierwszej drużyny.
Główną grupę na zajęciach stanowiło szesnastu graczy, pracujących pod okiem Marcina Kaczmarka. Grzegorz Gibki, Wojciech Pawłowski i Patryk Wolański trenowali z Mariuszem Jabłońskim, a narzekający na urazy Marcel Gąsior oraz Jakub Mikołajczak ćwiczyli indywidualnie z fizjoterapeutami.
Dzisiejszy trening zawierał elementy typowo piłkarskie. Przez większość czasu zawodnicy pracowali z piłkami, a na sam koniec czekała ich gra wewnętrzna. Nie wzięli w niej udziału Daniel Mąka oraz Marcel Stefaniak, którzy podczas treningu nabawili się drobnych kontuzji i zajęcia dokończyli obok linii końcowej.
Najwięcej pecha miał jednak Patryk Wolański. Bramkarz uderzony został przez jednego z kolegów podczas interwencji i padł na ziemię. Bardzo długo się nie podnosił, a gdy wstał, nie był w stanie się swobodnie poruszać. Na Łodziankę wezwana została karetka, która zabrała go do szpitala. Na razie nie wiemy, jak groźny jest to uraz.
Jutro widzewiacy będą mieli dzień wolny, a kolejne zajęcia czekają ich w poniedziałek. Na piątek zaplanowany jest z kolei sparing z czeskim MFK Frydek-Mistek. Najprawdopodobniej będzie on zamknięty dla wszystkich, również dla dziennikarzy.
Kadra Widzewa na dzisiejszym treningu:
Bramkarze
Grzegorz Gibki, Jakub Mikołajczak, Wojciech Pawłowski, Patryk Wolański
Obrońcy
Marcel Pięczek, Marcel Stefaniak, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki
Pomocnicy
Michael Ameyaw, Marcel Gąsior, Konrad Gutowski, Daniel Mąka, Adam Radwański, Łukasz Zejdler
Napastnicy
Przemysław Banaszak, Przemysław Kita, Christopher Mandiangu, Filip Mihaljević, Marcin Robak, Rafał Wolsztyński







Zagłębie Lubin
Górnik Zabrze
Radomiak Radom
Wisła Kraków
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa
Motor Lublin
Widzew Łódź
Cracovia
Lech Poznań
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Wieczysta Kraków
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki
Patryk wracaj do zdrowia!
O której godzinie będzie ten trening w poniedziałek?
10
W poniedziałek 3 nowych.
O ja pierd..
Pozdrówka sztabowi, ludzie, którzy pracują i starają się, żeby być w drużynie. Nie każdy walczy tak jak nie jeden, który gra w pierwszym składzie. Jasiński z układami? No to proszę teraz możecie pisac Ci, którzy pisali, ze „układy, układziki” . Brak słów naprawę, bądźmy poważni
, jeszcze usłyszymy o nim. Będzie wstyd….