Sobotni trening w okrojonym składzie. Pech Wolańskiego!

6 lipca 2019, 11:59 | Autor:

Ostatni trening w tym tygodniu mają za sobą piłkarze Widzewa. Na Łodziance ćwiczyło dziś dwudziestu jeden zawodników. Zajęcia zakończyły się bardzo pechowo dla Patryka Wolańskiego!

W porównaniu do kadry z piątku, przy ul. Małachowskiego zabrakło dziś Mikołaja GibasaJakuba Jasińskiego oraz Kamila Piskorskiego. Decyzją sztabu szkoleniowego, cała trójka nie będzie więcej brana pod uwagę w kontekście pierwszej drużyny.

Główną grupę na zajęciach stanowiło szesnastu graczy, pracujących pod okiem Marcina Kaczmarka. Grzegorz Gibki, Wojciech Pawłowski Patryk Wolański trenowali z Mariuszem Jabłońskim, a narzekający na urazy Marcel Gąsior oraz Jakub Mikołajczak ćwiczyli indywidualnie z fizjoterapeutami.

Dzisiejszy trening zawierał elementy typowo piłkarskie. Przez większość czasu zawodnicy pracowali z piłkami, a na sam koniec czekała ich gra wewnętrzna. Nie wzięli w niej udziału Daniel Mąka oraz Marcel Stefaniak, którzy podczas treningu nabawili się drobnych kontuzji i zajęcia dokończyli obok linii końcowej.

Najwięcej pecha miał jednak Patryk Wolański. Bramkarz uderzony został przez jednego z kolegów podczas interwencji i padł na ziemię. Bardzo długo się nie podnosił, a gdy wstał, nie był w stanie się swobodnie poruszać. Na Łodziankę wezwana została karetka, która zabrała go do szpitala. Na razie nie wiemy, jak groźny jest to uraz.

Jutro widzewiacy będą mieli dzień wolny, a kolejne zajęcia czekają ich w poniedziałek. Na piątek zaplanowany jest z kolei sparing z czeskim MFK Frydek-Mistek. Najprawdopodobniej będzie on zamknięty dla wszystkich, również dla dziennikarzy.

Kadra Widzewa na dzisiejszym treningu:

Bramkarze
Grzegorz Gibki, Jakub Mikołajczak, Wojciech Pawłowski, Patryk Wolański

Obrońcy
Marcel Pięczek, Marcel Stefaniak, Daniel Tanżyna, Łukasz Turzyniecki, Sebastian Zieleniecki

Pomocnicy
Michael Ameyaw, Marcel Gąsior, Konrad Gutowski, Daniel Mąka, Adam Radwański, Łukasz Zejdler

Napastnicy
Przemysław Banaszak, Przemysław Kita, Christopher Mandiangu, Filip Mihaljević, Marcin Robak, Rafał Wolsztyński

6
Dodaj komentarz

5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Mikołaj

Patryk wracaj do zdrowia!

Maciek

O której godzinie będzie ten trening w poniedziałek?

Patryk Z

10

B4xqT

W poniedziałek 3 nowych.

SO1910

O ja pierd..

Ziomek

Pozdrówka sztabowi, ludzie, którzy pracują i starają się, żeby być w drużynie. Nie każdy walczy tak jak nie jeden, który gra w pierwszym składzie. Jasiński z układami? No to proszę teraz możecie pisac Ci, którzy pisali, ze „układy, układziki” . Brak słów naprawę, bądźmy poważni
, jeszcze usłyszymy o nim. Będzie wstyd….

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress