Sport amatorski i młodzieżowy wciąż w zawieszeniu

7 kwietnia 2021, 17:46 | Autor:

Dziś przed południem odbyła się konferencja prasowa ministra zdrowia Adama Niedzielskiego w sprawie epidemii koronawirusa. Ogłoszono podczas niej przedłużenie dotychczasowych obostrzeń, w tym dotyczących sportu amatorskiego i młodzieżowego.

Przypomnijmy, że pierwotne restrykcje miały obowiązywać od 27 marca do 9 kwietnia, ale już wiemy, że utrzymane zostaną w mocy na dłużej. Na ten moment do 18 kwietnia, chociaż nie można wykluczyć, że na tym nie koniec. Wobec takiej decyzji, w całym kraju nie mogą odbywać się rozgrywki zarówno amatorskie, jak i młodzieżowe (w tym centralnego szczebla).

To oznacza, że co najmniej przez dwa najbliższe weekendy na boisko nie wyjdą ani rezerwy Widzewa Łódź, ani żadne drużyny Akademii Widzewa. Trudno w tym znaleźć jakikolwiek sens, zwłaszcza mając na uwadze wyniki badań ukazujące marginalną transmisję wirusa na świeżym powietrzu. Pozostaje mieć nadzieję, że rundę wiosenną uda się jeszcze uratować…

Subscribe
Powiadom o
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bohdan
15 dni temu

Jak mnie słuch nie myli to trwający właśnie mecz PP w gdyni współkomentuje Marcin Kaczmarek.
I tutaj pytanie do p.o. prezesa jak to jest, że śmierdziel nic nie robi i bierze od Widzewa pieniądze i dodatkowo podejmuje sobie dodatkowe prace ???.

...
15 dni temu
Reply to  Bohdan

A czemu miałby nie dostawać pieniędzy skoro według zapisów w jego umowie. po prostu mu się należą? Miał się zrzec tylu tysięcy, po tym jak zwolniono go po zrobionym awansie? awans może i był w kiepskim stylu, ale jednak zrobiony, o wiele bardziej wolałbym aby na stanowisku pozostał Kaczmarek, niż żeby na jego miejsce miał wejść Dobi. Poza tym jego kadencje jako trenera można różnie oceniać, aczkolwiek mimo to i tak zasługuję na szacunek, chociażby za czas spędzony w Widzewie jako piłkarz. Niektórzy uważają że gra w Widzewie powinna być dla piłkarza zaszczytem, niestety ale obecnie jedyny zaszczyt na jaki… Czytaj więcej »

kali
15 dni temu
Reply to  ...

Ty myślisz, że Marcin Kaczmarek, który grał u nas jako piłkarz i Marcin Kaczmarek trener to jedna i ta sama osoba?

Bohdan
15 dni temu
Reply to  ...

Z kim i o czym tu dyskutować jak ktoś nie odróżnia Kaczmarka trenera, od Kaczmarka piłkarza ???.
Po drugie został zwolniony z Widzewa jako trener, nie był skłonny do rozwiązania polubownego kontraktu wobec tego ten kontrakt trwa, jest opłacany i nie powinno mu być wolno do czasu trwania umowy z Widzewem wykonywać innych czynności służbowych.
Taką czynnością było wczorajsze komentowanie meczu i p.o. prezesa Widzewa powinien odpowiednie działania podjąć dbając o interesy Widzewa.

WŁODZIMIERZ
15 dni temu
Reply to  ...

Chyba pomylił Pan Umowy -jest taka,która zależy od wyniku np.awans,ale to nie styl tylko postawa GKS Katowice sprawiło ,że gramy w wyższej lidze.Pan Trener powinien za grę ja do ciebie ty do mnie sam podać się do dymisji – tu brak honoru i pazerność na kaskę .Gdyby Tego Pana ktoś chciał to by odszedł .NALEŻY – CZY NIE CYTUJE PAN pani byłej PREMIER.? Z tymi uwagami to chyba Pan K.-TRENER odpisuje nam.Brawo za pouczenie ,a może tak ksero UMOWY ?

arek
15 dni temu

bo nie o żaden wirus tu chodzi, pseudopandemia i medialna psychoza mają służyć tworzeniu „nowego wspaniałego bolszewickiego” świata, likwidacji klasy średniej (małych i średnich firm), ma pozostać jedynie kapitał państwowy i wielkie koncerny big tech i big farma (plus finansjera). ludzie mają być słabi i głupi, ich całe życie ma płynąć w internecie. Pamiętajcie – jeszcze tylko dwa tygodnie maseczek (które przed niczym nie chronią), obostrzeń i lockdownów (które służą niszczeniu sektorów gospodarki i zubożeniu ludzi) które w żaden sposób nie wpływają na wirusa (dziwnym trafem markety są otwarte a tam jest najwięcej ludzi w największym zagęszczeniu) i już, jeszcze… Czytaj więcej »

Pawlos
15 dni temu
Reply to  arek

Dziwne to wszystko …
Poprzednio były świńskie grypy , ptasie grypy , gorączka ebola ,
a nawet „psie” grypy i takich cyrków nie było .
Ludzie też masowo na te choroby umierali i było ok.
A teraz wielki cyrk zrobili , pozamykali prawie wszystko , jakieś dziwne nakazy i zakazy i inne diabły , noszenie kagańców na mordzie , odstępy , dezynfekcje a to h.. daje .
Sprawa naprawdę grubymi nićmi szyta .
Pewnie komuś zależy żeby to trwało jak najdłużej …

WidzewBest
15 dni temu
Reply to  arek

Ciekawa teoria, taka spiskowa. Szkoda, ze mlodziez na tym lockdownie mocno cierpi.

Logan
15 dni temu
Reply to  arek

Dokładnie Kolego, tak jak piszesz. Też próbowałem uświadamiać tu ludzi i pokazywać absurdy całej tej plandemii, ale nie przebiło się to do świadomości tutaj piszących i czytających. Sport to zdrowie, polityka to bagno !

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x