Szlachetna Paczka także w Koluszkach
22 grudnia 2014, 18:15 | Autor: karolinkaPrzedstawiamy relację z inicjatywy „Szlachetna paczka”, jakiej podjął się FC Widzewa z Koluszek.
16 grudnia 2014 roku w jednej z miejscowych pizzerii organizujemy zbiórkę datków dla najpotrzebniejszych rodzin z naszego miasta pod patronatem ogólnopolskie akcji „Szlachetna Paczka„.
Jako, że zbiórka trwała tylko jeden wieczór odzew był bardzo duży czego w ogóle się nie spodziewaliśmy ponieważ akcja organizowana jest przez nasz FC po raz pierwszy zebraliśmy duże ilości artykułów spożywczych oraz chemicznych takich jak: ryż, mąkę, cukier, konserwy, makarony, herbaty, kawy, słodycze, proszki do prania, mydła, płyny do mycia naczyń, szampony, a także dwa komplety pościeli !
17 grudnia późnym popołudniem wybraliśmy się z zebranymi darami do babci, która samotnie wychowuje dwie wnuczki po śmierci matki
dziewczynek. Oczywiście nie brakło wzruszenia ze strony rodziny oraz szczerych i gorących podziękowań.
Serdeczne podziękowania dla mieszkańców naszego miasta oraz Pizzerii Laguna, która udostępniła nam lokal !










Zagłębie Lubin
Jagiellonia Białystok
Lech Poznań
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska