TERMOton na dłużej z Widzewem!
6 czerwca 2018, 20:00 | Autor: Kamil
Bardzo dobra informacja napłynęła dziś z klubu. Umowę z Widzewem przedłużył bowiem sponsor główny, ZCB Owczary. Oprócz tego, firma w nadchodzącym sezonie zwiększy swoje zaangażowanie finansowe o 70% – czytamy na oficjalnej stronie widzew.com.
Sponsor ten jest w klubie od samego początku reaktywacji. Jego logo oglądać możemy na koszulkach piłkarzy Widzewa i tak samo będzie w przyszłym sezonie. Zwiększy się za to obecność firmy na stadionie – oprócz bannera na środku murawy, teraz pojawią się też reklamy 3D przy liniach końcowych boiska.
ZCB Owczary to ceniony producent pustaków ceramicznych pod marką TERMOton i jest największą firmą w branży z wyłącznie polskim kapitałem. Dotychczasowa współpraca z Widzewem przynosiła korzyści obu stronom i jesteśmy pewni, że tak samo będzie w kolejnych latach!







Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Wisła Płock
Motor Lublin
Radomiak Radom
Cracovia
Korona Kielce
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Legia Warszawa
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Ząbkovia Ząbki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Świt Nowy Dwór Maz.
Lechia Tomaszów Maz.
Jagiellonia II Białystok
Broń Radom
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
I to jest sponsor. Tylko się cieszyć.