Testowany w Widzewie zawodnik znalazł klub
7 lutego 2023, 09:45 | Autor: Bercik
Pod koniec grudnia testy w łódzkim klubie rozpoczął Krystian Szymocha. Młody zawodnik miał okazję trenować z pierwszą drużyną Widzewa, wystąpił także w jednym meczu sparingowym, ale klub nie podpisał z nim umowy. Były gracz ŁKS Łagów właśnie znalazł nowy klub.
19-latek wystąpił w drugiej połowie grudniowego meczu kontrolnego z Chojniczanką Chojnice. Niczym specjalnym się nie wyróżnił, jednak sztab szkoleniowy dał mu szansę trenowania z zespołem w bieżącym roku. Nie znalazł on jednak uznania w oczach trenerów i nie pojechał na zgrupowanie do Turcji.
W piątek Szymocha znalazł wreszcie nowy klub. Młody piłkarz podpisał kontrakt z występująca w drugiej lidze Siarką Tarnobrzeg. W międzyczasie wystąpił w meczu kontrolnym tarnobrzeskiego klubu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyskim.
Foto: swietokrzyskie.cozadzien.pl







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Przyznać się, kto wyłowił ten talent i podsunął Widzewowi, licząc na 6 w lotka?
Za klika lat będziesz mógł go oceniać i podsumowywać. Na razie jest za wcześnie.
Dzisiaj nie interesuje mnie, co będzie z nim za kilka lat. Dzisiaj interesuje mnie, że ktoś gościa na poziomie 3/4 klasy rozgrywkowej próbował w Widzewie. Interesuje.mnie, czy ktoś chciał na tym zarobić, czy mamy takich wybitnych skautow…
ŁKS Łagów, po rundzie jesiennej lider rozgrywek w III lidze (gr. IV), zostanie wycofany z rozgrywek – przekazał 19 stycznia na Facebooku prezes klubu Marek Brudek
Wielki Szpitalnik Zakonu Krzyżackiego.
Oczy mi ropieją od czytania takich newsów,lepiej by było gdyby padło info o jakimś napadziorze, lub obrońcy
Czy oni w tym Tarnobrzegu kompletnie odlecieli z tym krzyżem na koszulce?
ty tak poważnie?Tarnobrzeg? Waldi…nie kompromituj się…
Łagów chciał za niego 30 tysięcy zł. Pewnie Siarce coś opuścili, a nam nie chcieli i dlatego jest tam.