TMRF pokonał juniorów starszych

13 sierpnia 2016, 15:19 | Autor:

Robert_Kowalczyk

Piłkarze Widzewa szykują się już do meczu w Lubawie, tymczasem swoje spotkanie sparingowe zakończyły rezerwy. Towarzystwo Miłośników Rozwoju Fizycznego pokonały w grze wewnętrznej juniorów starszych 4:2. Gole strzelali gracze pierwszej drużyny.

Marcin Płuska desygnował do gry swoich podopiecznych. W barwach TMRF zagrali m.in. Kamil Bartos, Princewill Okachi, Kamil Wielgus, Krzysztof Możdżonek, Patryk Nouri czy Krzysztof Możdżonek. Zdecydowanym faworytem byli więc widzewiacy, dlatego wynik do przerwy musiał zaskakiwać. Juniorzy prowadzili po pierwszej połowie 1:0.

To podziałało na łodzian mobilizująco i po zmianie stron podopieczni Macieja Malesy wzięli się za odrabianie strat. Choć podopieczni Jakuba Grzeszczakowskiego strzelili im jeszcze jedną bramkę, bez trudu strzelili cztery gole i wygrali spotkanie. Do siatki trafiali Bartos, Kowalczyk, Możdżonek oraz Brochocki.

Jutro TMRF zagra sparing z Czarnymi Smardzew.

TMRF Widzew Łódź – Widzew Łódź U-19 4:2 (0:1)
Gole dla TMRF: 52′ Bartos, 56′ Kowalczyk, 61′ Możdżonek, 72′ Brochocki