TMRF pokonał Spartę i awansował w tabeli

15 maja 2016, 16:55 | Autor:

TMRF

Sezon 2015/2016 w łódzkiej Klasie A powoli dobiega końca. Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego mają już tylko matematyczne szanse na awans do ligi okręgowe, ale mimo to nie odpuszczają żadnemu rywalowi. Dziś pewnie pokonali trzecią w tabeli Spartę Łódź.

Spotkanie, które rozgrywane było na boisku Chojeńskiego Klubu Sportowego, ułożyło się znakomicie dla podopiecznych Macieja Malesy. W jednej z pierwszych akcji gola na 1:0 strzelił Dariusz Lisowski. Po objęciu prowadzenia widzewiacy nie odpuszczali i na przerwę schodzili z dwu bramkowym prowadzeniem. Wynik podwyższył Marcin Ślaski, który jeszcze w pierwszej połowie zmienił Marka Krawczyka.

Po przerwie obraz gry wyglądał podobnie i TMRF kontrolował przebieg boiskowych wydarzeń. Pod koniec spotkania kropkę nad i postawił Lisowski, notując drugie trafienie. Wygrana pozwoliła kibicowskiej drużynie awansować na 4. miejsce w tabeli. Do prowadzącej Polonii Andrzejów strata wciąż jest jednak dużą i wynosi 10 punktów. Do rozegrania pozostało jeszcze cztery kolejki.

TMRF Widzew Łódź – Sparta Łódź 3:0 (2:0)
3′, 81′ Lisowski, 38′ Ślaski