TMRF wygrał „pierwszy” sparing

14 lutego 2016, 18:00 | Autor:

TMRF

Piłkarze Widzewa są już na półmetku przygotowań do rundy wiosennej, natomiast dopiero niedawno zaczęli je gracze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego. Dziś TMRF rozegrał sparing z innym A-klasowym zespołem. Wygrał 5:3.

Dla kibicowskiej drużyny był to dopiero pierwszy poważny sparing. Co prawda podopieczni Macieja Malesy mierzyli się w styczniu z ekipą Marcina Płuski, ale podeszli wtedy go gry z marszu, bez odpowiedniego przygotowania. Teraz wykonano drugie podejście i było już dużo lepiej.

TMRF spotkał się w niedzielę z występującym w Grupie III LKS-em Świnice Warckie. Mecz podzielono na trzy 35-minutowe części. Pierwsza i druga tercja zakończyła się wygraną łodzian, trzecia minimalną porażką).

Drużyna kibiców Widzewa zainauguruje wiosenne rozgrywki ligowe 9 lub 10 kwietnia.

TMRF Widzew Łódź – LKS Świnice Warckie 5:3 (1:0, 3:1, 1:2)