Widzew porozumiał się z Zielenieckim
15 lutego 2016, 17:46 | Autor: RyanZgodnie z zapowiedziami WTM, drużynę wzmocni kolejny piłkarz. Umowę z Widzewem podpisze w najbliższym czasie Sebastian Zieleniecki, były obrońca włoskiego US Cremonose. Zawodnik doszedł do porozumienia z szefami RTS – dowiedzieliśmy się.
Zieleniecki był na dwóch treningach łodzian już wcześniej, ale dostał zaproszenie od trzeciego zespołu Ekstraklasy – Cracovii. Nie udało mu się jednak przekonać do siebie trenera Jacka Zielińskiego i zgodnie z danym słowem wrócił do Łodzi. Potwierdza to w rozmowie z naszym portalem. „Oferta z Widzewa nie jest jedyna, jaką mam na stole, ale nie chcę już szukać innych opcji. Zdecydowałem się skorzystać z propozycji i dość szybko dogadałem z Prezesem Ferdzynem” – mówi nam. „Dzisiaj dołączam do zespołu i zaczynam ciężką pracę. Chcę pomóc w wywalczeniu awansu do III ligi. To mój jedyny cel na tą chwilę” – dodaje.
20-letni zawodnik jest wychowankiem łódzkiego SMS-u. Przez ostatnie trzy sezony występował w III lidze włoskiej. Interesowała się nim także Broń Radom, ale obrońca był zdeterminowany, by zostać piłkarzem Widzewa. Jest już piętnastym nowym graczem, pozyskanym tej zimy.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Jagiellonia II Białystok
KS CK Troszyn
KTS Weszło Warszawa
Lechia Tomaszów Maz.
ŁKS Łomża
ŁKS II Łódź
Mazovia Mińsk Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
Olimpia Zambrów
Pelikan Łowicz
Polonia Lidzbark Warm.
Świt Nowy Dwór Maz.
Warta Sieradz
Widzew II Łódź
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Ząbkovia Ząbki