TMRF wysoko pokonał Czarnych

10 września 2016, 19:06 | Autor:

TMRF

Piłkarze Towarzystwa Miłośników Rozwoju Fizycznego poprawili nieco humory po remisie pierwszej drużyny w Łomży i pewnie pokonali w meczu Klasy A Czarnych Smardzew.

Maciej Malesa znów miał do dyspozycji kilku piłkarzy pierwszego zespołu. Tym razem do rezerw zeszło trzech zawodników: zawieszony za kartki w III lidze obrońca Bartłomiej Gromek oraz pomocnicy Kamil Wielgus i Patryk Nouri.

Mecz widzewiacy rozstrzygnęli w zasadzie już w pierwszej połowie. Na przerwę schodzili z czterobramkowym prowadzeniem. Do siatki Czarnych dwukrotnie trafił Jakub Mąkosza, a po jednym golu zanotowali wspomniany Gromek i Robert Świątnicki.

Po zmianie stron rezerwy Widzewa dołożyły jeszcze dwie bramki. Na 5:0 strzelił Adam Paciorkowski, a wynik spotkania ustalił z rzutu karnego Nouri. Wygrana pozwoli łodzianom zachować fotel lidera. Za tydzień zawodnicy Malesy pojadą do Pawlikowic.

TMRF Widzew II Łódź – Czarni Smardzew 6:0 (4:0)
30′ Gromek, 31′, 32′ Mąkosza, 43′ Świątnicki, 67′ Paciorkowski, 90′ Nouri (k)