Trzech rekonwalescentów już w treningu

13 marca 2018, 18:59 | Autor:

We wtorek piłkarze rozpoczęli przygotowania do sobotniego wyjazdowego starcia ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Są dobre wiadomości – w treningu są już piłkarze, którzy ostatnio zmagali się z problemami zdrowotnymi.Dzisiejsze zajęcia odbyły się na Łodziance. Wraz z kolegami ćwiczyli Bartłomiej Niedziela, Radosław Sylwestrzak oraz Bartłomiej Rakowski. Cała trójka z powodu urazów musiała ominąć inaugurację rundy wiosennej. Teraz wracają do normalnej dyspozycji i mogą być brani przy ustalaniu kadry meczowej na Świt. Jedynie w przypadku Niedzieli zielone światło musi dać jeszcze lekarz po badaniach, ale wygląda na to, że to jedynie formalność.

Jedynym piłkarzem, który musi jeszcze poczekać na wejście w normalny trening, jest Daniel Świderski. Napastnik czeka na moment, w którym będzie mógł zdjąć gips na złamanej ręce. Na razie jeszcze się na to nie zanosi. Oprócz spotkania w Nowym Dworze Mazowiecki może on opuścić także wyjazd do Sieradza.

W środę i czwartek zawodnicy Widzewa będą trenować w Gutowie Małym, a piątkowe zajęcia mają zostać przeprowadzone znów na Łodziance. Skąd ta zmiana? Wielokrotnie informowaliśmy już o złym stanie boisk na ośrodku treningowym przy ulicy Małachowskiego. Boisko z trawy naturalnej do tej pory nie nadaje się do użytku. W związku z tym, piłkarze będą trenować w ośrodku w Gutowie. Decyzję taką podjął trener Franciszek Smuda


Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress