Turniej bokserski uświetni obchody 110-lecia Widzewa

8 lutego 2020, 08:32 | Autor:

W przyszły weekend wiele atrakcji czeka kibiców Widzewa i sympatyków pięściarstwa. W piątek i sobotę odbędzie się bowiem turniej bokserski, który uświetni obchody 110-lecia łódzkiego klubu – czytamy na widzew.com.

Pierwszy dzień poświęcony będzie promocji sekcji bokserskiej Widzewa. Zorganizowany zostanie trening otwarty dla dzieci powyżej dziesiątego roku życia, które chciałyby spróbować swoich sił w tej dyscyplinie sportu. Dla wszystkich uczestników przewidziano okazjonalne medale i puchary.

Jeszcze więcej emocji przyniesie drugi dzień zmagań. W sobotę na ringu zmierzą się zawodnicy z ponad piętnastu miast, m.in. Szamotuł, Radomia, Kalisza, Poznania, Starachowic czy Włocławka, w stawce nie zabraknie również reprezentantów Widzewa. Oficjalne otwarcie turnieju nastąpi o godzinie 13:30, a w planach jest około dwadzieścia walk!

Zawody odbędą się na terenie Międzynarodowej Szkoły Mistrzostwa Sportowego „Edukacja i Sport” przy ul. Brzozowej 5/7. Poprowadzi je doskonale znany z „Serca Łodzi” Marcin Tarociński. Partnerem głównym imprezy jest Bricoman Łódź, partnerami Dom Ubezpieczeniowy i Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa”, a partnerami wspierającymi OSK „Tylko Widzew”, King of Food oraz R-Fabric.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress