Widzewiacy już po ostatnim treningu w Polsce (foto)

7 lutego 2020, 17:32 | Autor:

W piątkowe przedpołudnie piłkarze Widzewa odbyli ostatni w tym tygodniu trening. Były to dla nich jednocześnie ostatnie zajęcia w Polsce, bo kolejne – we wtorek – mają zaplanowane już podczas zgrupowania w tureckiej Alanyi.

Dziś na Łodziance ćwiczyło dwudziestu czterech graczy. Wśród nich byli młodzi Filip Becht Mateusz Malec, a także wracający do zdrowia po kontuzji Kornel Kordas oraz Daniel Mąka. Ta ostatnia dwójka pracowała jednak wyłącznie indywidualne, pod okiem klubowego fizjoterapeuty, Huberta Gołąbka.

Przy ul. Małachowskiego po raz kolejny zabrakło za to Marcina Robaka. Tak jak już wspominał Marcin Kaczmarek, snajper Widzewa ma ustalony indywidualny plan przygotowań i nie w każdym treningu będzie brał udział. Wszystko wskazuje na to, że jutro, podczas sparingu z KKS Kalisz, również go nie zobaczymy.

Ostatnie zajęcia w Polsce były przygotowaniem do tego, co czeka zawodników łódzkiego klubu podczas obozu w Turcji. Mniej było pracy motorycznej, a dużo więcej ćwiczenia rozwiązań taktycznych. Widzewiacy trenowali m.in. przesuwanie się w formacjach czy scenariusze ofensywne. 

>>> ZOBACZ ZDJĘCIA FRANKA Z PIĄTKOWEGO TRENINGU

Jutro w samo południe podopieczni trenera Kaczmarka rozegrają przy ul. Małachowskiego mecz towarzyski z KKS, a niedziela będzie dla nich wolna. W poniedziałek wyznaczona grupa zawodników wsiądzie w samolot i poleci do Alanyi. Tureckie zgrupowanie potrwa dziesięć dni.

Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress