Ursus – Widzew (foto)
2 maja 2018, 10:23 | Autor: RyanZapraszamy do oglądania galerii zdjęciowej z sobotniego meczu 26. kolejki III ligi pomiędzy Ursusem Warszawa a łódzkim Widzewem. Mimo wielu dogodnych okazji bramkowych widzewiacy przegrali w stolicy 1:2, co przyjęto z wielkim rozczarowaniem.
Autor zdjęć: Bercik
Kliknij, by przejść do galerii







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Niech oceny piłkarzy dokonane przez Pana Kukuća będą odzwierciedleniem naszej gry.BLAMAŻ FRANIU !!!
SAPOTA CZEKAMY NA TWÓJ KOMENTARZ, I JAKIE RUCHY PODEJMIE ZARZĄD !!!
WŁAŚNIE!Zarząd już powinien radzić po takim blamażu a późnym popołudniem powinny być już konkretne ruchy kadrowe i komentarz Sapoty.CZEKAMY !!!
Czy doczekamy się jakiegoś komentarza z zarządu?
Franek Smuda czyni cuda!!!
Bo tyko cudu potrzeba by z takich zawodników jak Miller czy Mąka zrobić podrzędnych rezerwowych grajków.
WŁAŚNIE ,CO TRZEBA MIEĆ WE ŁBIE,ABY Z MILLERA I MĄKI ZROBIĆ REZERWOWYCH,JAKĄ CHORĄ WIZJE DZIAŁAJĄCĄ NA SZKODĘ KLUBU!A Z ZUZY,STANKA PODSTAWOWYCH ZAWODNIKÓW!DOŚĆ TEGO,SAPOTA INTERWENJUJ!!!
Moim skromnym zdaniem. Co miesiąc najniższa krajowa. Po wywalczeniu awansu duuuża premia.