W Błaszkach gwiazdy zagrają także dla Magdy
20 grudnia 2014, 09:03 | Autor: RyanDla 11-miesięcznej Nadii oraz 34-letniej Agnieszki mieli wystąpić w hali w Błaszkach znani byli i obecni piłkarze. Na nieco ponad tydzień przed imprezą do grona beneficjentów dołączyła jednak trzecia osoba. To 40-letnia Magda, która cierpi na stwardnienie rozsiane. Jej choroba znajduje się w bardzo zaawansowanym stadium.
Turniej pod nazwą „Pomagamy od Serca”, organizowany przez Mariusza Stępińskiego, przyciągnie do Błaszek takich graczy, jak m.in. Dariusz Dudka, Patryk Wolański, Józef Młynarczyk, Adrian Budka, czy kapitan Widzewa Rafał Augustyniak. Przed rokiem gwiazd również nie brakowało, a ze sprzedaży cegiełek i licytacji pamiątek udało się zebrać kwotę ok. 10 tys. zł. Miejmy nadzieję, że tym razem padnie kolejny rekord i trzy potrzebujące osoby będą mogły uzyskać finansowe wsparcie w leczeniu.
Patronat nad imprezą objął WTM.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska