W niedzielę bez kibiców Widzewa

23 listopada 2023, 13:06 | Autor:

Przed drużyną Daniela Myśliwca kolejny wyjazdowy mecz w sezonie 2023/2024. Tym razem piłkarze będą musieli radzić sobie bez wsparcia swoich kibiców. Sektor gości na poznańskim stadionie będzie pusty.

Kibice Widzewa zostali ukarani zakazem wyjazdowym na mecz z Lechem w Poznaniu jeszcze w poprzednim sezonie. Jest to pokłosie rozegranego w marcu tego roku spotkania pomiędzy obiema ekipami w „Sercu Łodzi”, w trakcie którego nie brakowało znacznych ilości pirotechniki, palenia flagi oraz dużych strat materialnych, szczególnie w sektorze gości.

Wtedy też Komisja Ligi ukarała widzewiaków zakazem wyjazdowym dla kibiców na najbliższy mecz (wtedy na spotkanie z Cracovią) oraz na najbliższe spotkanie z Lechem w Poznaniu. Więcej pisaliśmy o tym TUTAJ. W związku z powyższym, sektor gości w niedzielnym starciu będzie pusty.

To dopiero drugi raz w tym sezonie, gdy kibice RTS nie będą mogli oficjalnie pojawić się na trybunach rywali. Fanatyków Widzewa zabrakło również na spotkaniu w Zabrzu, co miało związek z pracami prowadzonymi z budową czwartej trybuny stadionu Górnika. W całym 2023 roku „Czerwonej Armii” nie dane było pojawić się dotąd na czterech stadionach i co ciekawe, tylko w jednym przypadku drużyna przegrała mecz.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x