W niedzielę debiut futsalistów! Można już kupować wejściówki
17 września 2020, 14:23 | Autor: Kamil
W sobotę piłkarze Widzewa zmierzą się na własnym stadionie ze Stomilem Olsztyn, ale to nie koniec emocji przewidzianych na najbliższy weekend. Dzień później na parkiet po raz pierwszy w historii wyjdą bowiem futsaliści łódzkiego klubu, którzy zagrają z KS Gniezno.
Dzisiaj wystartowała sprzedaż biletów, a w zasadzie imiennych cegiełek, uprawniających do wejścia na to spotkanie. Koszt normalnej wejściówki to 15 złotych, zaś ulgowej (dla dzieci i młodzieży do lat 16) – 5 złotych. Aby ją zakupić, należy wykonać przelew na konto Stowarzyszenia Malwee Łódź oraz wysłać drogą e-mailową jego potwierdzenie. Wszelkie informacje zamieszczone zostały w poniższym poście.
Z uwagi na rządowe obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, liczba cegiełek będzie ograniczona, a o nabyciu zadecyduje kolejność zakupu. Spotkanie Widzewa z drużyną z Gniezna pierwotnie miało się odbyć w sobotę, jednak ostatecznie rozegrane zostanie dzień później – w niedzielę, 20 września, o godzinie 16:00, w Hali Parkowej.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Z calym szacunkiem, ale 15zl za bilet na futsal to chyba na finaly mistrzostw swiata. Jeszcze jak sie fajnie nazywa…,,Cegielka,,
Z całym szacunkiem do futsalu,wcześniej zbudujmy pierwszą drużynę w ekstraklasie a potem bawmy się w inne gierki. Bo niedaj Boże będąc znów w 2 lub 3 lidze zwycięstwa w futsalu nie sprawią radości albo wręcz nikt tego nie zauważy.
A na czyje konto będzie szła kasa że sprzedaży biletów na futsall
Na konto siatkarek Budowlanych.A na czyje ma iść?