W piątek pogrzeb Mateusza. Co z Maćkiem?
3 marca 2016, 15:11 | Autor: RyanDziś mija tydzień od feralnego wypadku samochodowego, w którym udział brali kibice Widzewa. Jak wiadomo, 22-letniego Mateusza Kępskiego nie udało się lekarzom uratować. Jutro odbędzie się jego pogrzeb. Poprawił się natomiast stan 15-letniego Maćka.
Apel o oddawanie krwi dla obu fanów zamieszczaliśmy na WTM dwukrotnie. Mimo, iż odzew był naprawdę duży, Mateuszowi nie zdołano już pomóc. Tragiczne informacje o jego śmierci napłynęły do nas w sobotę w nocy. Przygotowanie do ostatnie pożegnania trwały nieco dłużej, gdyż sprawą zajmował się także prokurator. Ostatecznie pogrzeb odbędzie się w piątek, o godzinie 13:30. Odprawiona zostanie także Msza Święta w intencji zmarłego, w kaplicy w Konstantynowie Łódzkim, skąd pochodził Mateusz.
Lepsze wieści dotyczą stanu zdrowia młodszego kibica. Maciek ma się coraz lepiej. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo, ale uraz kręgosłupa sprawia, że istnieje ryzyko trwałego kalectwa. Jeszcze dziś 15-letni fan Widzewa przejdzie operację. Stąd wcześniejsze prośby o oddawanie krwi. Podczas zabiegu będzie ona bardzo potrzebna.








Lech Poznań
Jagiellonia Białystok
Górnik Zabrze
Wisła Płock
Zagłębie Lubin
GKS Katowice
Raków Częstochowa
Motor Lublin
Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Radomiak Radom
Legia Warszawa
Cracovia
Pogoń Szczecin
Piast Gliwice
Arka Gdynia
Widzew Łódź
Termalica Nieciecza 
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
KS CK Troszyn
Jagiellonia II Białystok
Ząbkovia Ząbki
Lechia Tomaszów Maz.
Widzew II Łódź
Olimpia Elbląg
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
GKS Bełchatów
GKS Wikielec
Mławianka Mława
KS Wasilków
Znicz Biała Piska