W piątek posiedzenie Podkimisji ds. Ekstraklasy
16 stycznia 2014, 23:41 | Autor: RyanW piątek, w siedzibie Polskiego Związku Piłki Nożnej, dojdzie do posiedzenia Podkomisji ds. Ekstraklasy, którą będzie analizować wniosek Widzewa o zniesienie restrykcji transferowych. To pierwszy akt walki o złagodzenie zakazu, drugi mieć będzie miejsce we wtorek.Jutrzejsze posiedzenie nie będzie miało charakteru ściśle formalnego, bowiem Podkomisja nie ma możliwości podejmowania samodzielnych decyzji. Zadaniem tego ciała jest jedynie zapoznanie się z dokumentacją oraz wysłuchanie przedstawicieli klubu, którzy zostali zaproszeni na spotkanie. Do Warszawy uda się delegacja w składzie: Paweł Młynarczyk, Agata Gensieniec oraz Michał Wlaźlik.
Efektem piątkowego posiedzenie będzie wydanie rekomendacji dla Komisji ds. Licencji Klubowych, która definitywnie podejmie decyzję o ewentualnym złagodzeniu zakazu transferowego. Z naszej wiedzy wynika, że ma się ona zebrać we wtorek, 21 stycznia i najprawdopodobniej przychyli się do rekomendacji Podkomisji. Wbrew pozorom, jutrzejsze spotkanie może być zdecydowanie ważniejsze dla Widzewa, niż późniejsze posiedzenie Komisji ds. Licencji Klubowych.








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska