W Płocku bez Mrozińskiego, co z Batrovicem?

25 kwietnia 2015, 17:17 | Autor:

Batrovic_kontuzja

Poprzednie dwa spotkania Piotr Mroziński kończył przed czasem, będąc zmienianym przez kolegów. Dziś zagrał całe 90 minut, ale okupił to żółtą kartką. Dla pomocnika był to już ósmy kartonik w sezonie, dlatego nie będzie mógł zagrać w kolejnym meczu.

W Płocku z Wisłą może nie zagrać także Veljko Batrovic, który pod koniec pierwszej połowy starcia z Chojniczanką zderzył się z jednym z rywali i nieszczęśliwie upadł na bark. Na chwilę wrócił na boisko, ale na drugie 45 minut już nie wyszedł – zmienił go Liridon Osmanaj. „Batro może wykonywać ruchy ręką, więc nie jest źle. Zobaczymy, czy do poniedziałku zejdzie opuchlizna. Jak nie, to się zrobi USG i zobaczymy, co dalej” – powiedział WTM masażysta łodzian Wojciech Walda.

Po spotkaniu „Batro” przechadzał się po okolicy boiska z opatrunkiem na ramieniu. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to jakiś poważniejszy uraz, ale wstępnie raczej dłuższą przerwę można chyba wykluczyć. Miejmy nadzieję, że te prognozy się potwierdzą i Czarnogórzec limit pecha w Widzewie już wyczerpał.