W sobotę ostatni sparing i prezentacja koszykarek
27 września 2019, 11:04 | Autor: Kamil
W przyszły weekend rozpocznie się nowy sezon Basket Ligi Kobiet. Zanim jednak koszykarki zmierzą się na inaugurację ligowych zmagań z CCC Polkowice, czeka je jeszcze ostatni sparing i prezentacja drużyny.
Już jutro podopieczne Wojciecha Szawarskiego podejmą przy ul. Małachowskiego Zagłębie Sosnowiec. Mecz rozpocznie się o 13:30, a po nim w Hali Parkowej zorganizowana zostanie specjalna strefa, w której koszykarki spotkają się z kibicami. Będzie to okazja do rozmowy z zawodniczkami czy zrobienia sobie wspólnego zdjęcia.
W sobotę widzewianki pokażą się też przed dużo szerszą widownią. O 18:40 wybiegną one na murawę stadionu przy al. Pilsudskiego i zaprezentują się kibicom. To kontynuacja swoistej, zapoczątkowanej w poprzednim sezonie tradycji. Na mecz z Górnikiem Polkowice warto przyjść więc do „Serca Łodzi” wcześniej.
To jednak nie koniec koszykarskich emocji w ten weekend! Już dziś w Hali Parkowej zaczyna się bowiem turniej towarzyski kadetek, w którym wezmą udział Widzew, kadra województwa łódzkiego, Basket Aleksandrów Łódzki i Basket Ksawerów. Mecze gospodyń odbędą się odpowiednio w piątek o 18:30 i w sobotę o 11:00 oraz o 15:30.







Lech Poznań
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Raków Częstochowa
GKS Katowice
Legia Warszawa
Zagłębie Lubin
Wisła Płock
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Korona Kielce
Motor Lublin
Cracovia
Widzew Łódź
Piast Gliwice
Lechia Gdańsk
Arka Gdynia
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska