Wesołych Świąt Bożego Narodzenia!
24 grudnia 2019, 09:00 | Autor: Redakcja
Z okazji świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim Czytelnikom naszego portalu życzenia radosnego i pełnego rodzinnego ciepła wyczekiwania na przyjście małego Jezusa Chrystusa. Niech ten czas będzie dla Was okazją również do odpoczynku od codziennych zmartwień!
Nasze życzenia kierujemy też do wszystkich kibiców zaprzyjaźnionych klubów, aktualnych i byłych piłkarzy oraz członków sztabu szkoleniowego Widzewa, pracowników klubu, a także jego sponsorów.
Wesołych Świąt!







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wesołych Świąt i samych dobrych informacji na stronie składam redakcji WTMu! Ps.Wkradła Wam się literówka w drugim akapicie;)
Przyłączam się do życzeń. Wszystkiego dobrego!
Zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz wszystkiego Widzewskiego najlepszego
Ja ze swej strony również wszystkim przyjaciołom Widzewiakom i każdemu na tym portalu życzę Wesołych Świąt.
A najlepszy prezent na gwiazdkę mam jak sobie spojrzę na tabelę.
Pozdrawiam Wszystkich. Jeszcze raz. Zdrowych Wesołych i Szczęśliwego Nowego Roku.
drodzy kochani sympatycy i kibice Wielkiego Widzewa ŁÓDŹ!
życzę Wam z całego serca i sobie AWANSU DO I LIGI!!!!
Zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim braciom Widzewskim !!!