„Wiara dla Dzieciaków na Boże Narodzenie” po raz trzeci!

26 października 2020, 19:10 | Autor:

Wielkim sukcesem zakończyły się dwie poprzednie edycji akcji „Wiara dla Dzieciaków na Boże Narodzenie”, organizowanej przez Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” i „Wiarę spod Zegara”. Pomimo sytuacji w kraju, w tym roku znów odbędzie się zbiórka darów oraz funduszy dla najbardziej potrzebujących!

Poniżej prezentujemy pełen opis zbiórki autorstwa „Wiary spod Zegara”:

Apel do wszystkich ludzi dobrego serca!

Mimo że świat stanął na głowie, my robimy swoje. Jak co roku o tej porze, czas ruszyć z trzecią już edycją naszej charytatywnej akcji „WIARA DLA DZIECIAKÓW NA BOŻE NARODZENIE”. Niestety, nie możemy przeprowadzić przedmeczowych zbiórek pod stadionem, a to właśnie one były głównym filarem naszych akcji. Musimy postawić na internetową zrzutkę funduszy, które przeznaczymy na widzewskie gadżety, upominki oraz smakołyki dla podopiecznych domów dziecka i placówek społeczno-wychowawczych, które zamierzamy odwiedzić.

Dodatkowo zachęcamy Was do przekazywania: słodyczy, przekąsek, innych artykułów spożywczych i chemicznych oraz zabawek, które do końca listopada możecie zostawiać stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubu oraz sklepie kibiców „Fanatyk” pod stadionem. Liczy się zarówno każda złotówka, jak i każda czekolada!

Dzięki hojności widzewskiej rodziny, blisko tysiąc dzieciaków jak dotąd znalazło od nas prezent pod choinką. W tym roku kolejnych 500 czeka na Mikołaja z „Serca Łodzi”. Nie pozwólmy, by przez covida nadchodzące święta były dla tych dzieci jeszcze smutniejsze niż zwykle. To, ile dzieci obdarujemy i w jakim stopniu zależy od WAS!

Zrzutka odbywa się TUTAJ.

Reasumując:

– Wpłacamy na zrzutkę, kto ile może i zachęcamy do wpłat bliskich i znajomych!
– Zostawiamy w „Fanatyku” i oficjalnym sklepie słodycze, przekąski, zabawki!
– Nie zbieramy ubrań!
– Udostępniamy ten post – to nic nie kosztuje, a robi reklamę i niesie dobrą wieść!
– Zbiórka funduszy i datków trwa do 30 listopada!

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x