„Wiara dla Dzieciaków na Boże Narodzenie” wciąż trwa!

22 listopada 2020, 19:10 | Autor:

Od blisko miesiąca trwa trzecia edycja akcji „Wiara dla Dzieciaków na Boże Narodzenie”, której organizatorami są Stowarzyszenie „Fanatycy Widzewa” i „Wiara spod Zegara”. Wciąż można wziąć w niej udział, przekazując dary lub środki finansowe na rzecz najbardziej potrzebujących!

W akcję włączyło się już sporo osób, w tym kilku piłkarzy pierwszej drużyny łódzkiego Widzewa, którzy postanowili przekazać swoje koszulki na licytację. Jak na razie udało się zebrać niespełna dwanaście tysięcy złotych, co jednak zdecydowanie nie jest jeszcze maksimum możliwości „Czerwonej Armii”. Dlatego wciąż zachęcamy do wpłat oraz przekazywania darów rzeczowych! Ustalony cel to 19 100 złotych!

Poniżej prezentujemy pełen opis zbiórki autorstwa „Wiary spod Zegara”:

Apel do wszystkich ludzi dobrego serca!

Mimo że świat stanął na głowie, my robimy swoje. Jak co roku o tej porze, czas ruszyć z trzecią już edycją naszej charytatywnej akcji „WIARA DLA DZIECIAKÓW NA BOŻE NARODZENIE”. Niestety, nie możemy przeprowadzić przedmeczowych zbiórek pod stadionem, a to właśnie one były głównym filarem naszych akcji. Musimy postawić na internetową zrzutkę funduszy, które przeznaczymy na widzewskie gadżety, upominki oraz smakołyki dla podopiecznych domów dziecka i placówek społeczno-wychowawczych, które zamierzamy odwiedzić.

Dodatkowo zachęcamy Was do przekazywania: słodyczy, przekąsek, innych artykułów spożywczych i chemicznych oraz zabawek, które do końca listopada możecie zostawiać stacjonarnie w oficjalnym sklepie klubu oraz sklepie kibiców „Fanatyk” pod stadionem. Liczy się zarówno każda złotówka, jak i każda czekolada!

Dzięki hojności widzewskiej rodziny, blisko tysiąc dzieciaków jak dotąd znalazło od nas prezent pod choinką. W tym roku kolejnych 500 czeka na Mikołaja z „Serca Łodzi”. Nie pozwólmy, by przez covida nadchodzące święta były dla tych dzieci jeszcze smutniejsze niż zwykle. To, ile dzieci obdarujemy i w jakim stopniu zależy od WAS!

Zrzutka odbywa się TUTAJ.

Reasumując:

– Wpłacamy na zrzutkę, kto ile może i zachęcamy do wpłat bliskich i znajomych!
– Zostawiamy w „Fanatyku” i oficjalnym sklepie słodycze, przekąski, zabawki!
– Nie zbieramy ubrań!
– Udostępniamy ten post – to nic nie kosztuje, a robi reklamę i niesie dobrą wieść!
– Zbiórka funduszy i datków trwa do 30 listopada!

5
Dodaj komentarz

1 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin Teodor

WTM powinien się opowiedzieć ZA ultimatum, które zostało postawione zarządowi!
Inaczej będzie można pomyśleć, że Pajączek ma was w swoim portfelu!!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress