Widzew – Bytovia (bramki)
24 listopada 2019, 16:38 | Autor: Ryan
Piłkarze Widzewa znów zaaplikowali swoim rywalom cztery gole. Tym razem na deskach znalazła się Bytovia Bytów, a efektowna wygrana pozwoliła objąć prowadzenie w tabeli II ligi.
Wynik spotkania otworzył Mateusz Możdżeń, na 2:0 podwyższył Marcin Robak, zaś rezultat ustalił dwoma trafieniami rezerwowy Rafał Wolsztyński. Poniżej wszystkie bramki w materiałach Widzew TV.





Wisła Płock
Górnik Zabrze
Raków Częstochowa
Jagiellonia Białystok
Cracovia
Radomiak Radom
Lech Poznań
Zagłębie Lubin
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Termalica Nieciecza
Piast Gliwice
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Wolsztyn wejście smoka. ale udział Kity przy bramce na 2:0 – majstersztyk!
tak Kitman zachowal sie jak profesor z przyjeciem pilki i odegraniem a pozniej Kosakiewicz dogral bardzo dobrze pilke do Robaka. Wolsztyn kazdy wie ze po nocach nie spisz bo Ci dziecko spac nie daje;) ale nie musisz przecierac oczu ;)
Brawo chlopaki
Krzysiek dziś strasznie samolubny. Takie granie jest ze szkodą dla drużyny.
Ile wkońcu bramek ma Robak? Jedne źródła podają że 13, inne że 14. Amotorszczyzną to trochę pachnie. Nie wyobrażam sobie by np. W 3. Bundeslidze nie było wiadomo ile bramek strzelił lider klasyfikacji strzelców. Jakie jest oficjalne stanowisko ligi w tej sprawie?
O 30 za mało
Wszystko rozchodzi się o mecz z Gryfem i to czy to Robak strzelił karnego w 45′ czy Ferra strzelił samobója głową xD
Ponoć raport PZPN uznaję bramkę Robakowi, a 90minut.pl zaklina rzeczywistość.
Bramki ładne ale za mało gry zespołowej na koniec. wolsztyński mógłby mieć dwie asysty zamiast jednej bramki tak samo jak Mandiangu, Grają pazernie chłopaki ale czy to tak dobrze jak się wydaje?
Ktoś wie czy „cieszynka” Wolsztyńskiego ma jakieś przesłanie i do czegoś nawiązuje?