Czwarty mecz z Bytovią. Czas na pierwsze zwycięstwo!

24 listopada 2019, 09:36 | Autor:

Piłkarzom Widzewa nie udało się do tej pory pokonać Bytovii Bytów. Z drużyną z północy Polski łodzianie zmierzą się dzisiaj po raz czwarty w historii. Najwyższa pora na przerwanie niekorzystnego bilansu!

Pierwsze dwa spotkania z bytowianami widzewiacy rozegrali w sezonie 2014/2015. Najpierw przegrali na własnym boisku 0:1 po bramce Michała Jakóbowskiego, a w rewanżu ulegli swoim przeciwnikom 0:2. Gole w tamtym meczu zdobyli Mariusz Kryszak i Łukasz Wróbel.

Pięć sezonów później gracze z al. Piłsudskiego co prawda strzelili bramkę, ale również nie byli w stanie zdobyć choć jednego „oczka”. W rozegranym na początku sierpnia tego roku starciu w Bytowie gospodarze objęli prowadzenie po golu Karola Czubaka. Po przerwie wyrównał Przemysław Kita, ale bramkę na wagę trzech punktów dla rywali zdobył Norbert Hołtyn.

Dziś kolejna okazja, by przełamać niekorzystny bilans. Czas to zrobić, zwłaszcza że zwycięstwo pozwoli podopiecznym Marcina Kaczmarka awansować na pierwsze miejsce w tabeli II ligi!