Widzew – GKS (skrót)

28 marca 2021, 15:44 | Autor:

Po raz trzeci z rzędu wygrali dziś piłkarze Widzewa Łódź! Choć podopieczni Enkeleida Dobiego w drugiej połowie musieli radzić sobie w dziesiątkę, po golach Daniela Tanżyny i Mateusza Michalskiego pokonali GKS Jastrzębie 2:0.

Transmitująca zawody stacja Polsat Sport przygotowała już ich kilkuminutowy skrót. Można go obejrzeć poniżej.

3 lat temu

Jeszcze 7 punktów i wyprzedzimy zatorowych. Chociaż z drugiej strony zwycięskie baraże z nimi to by dopiero było wydarzenie.

Lars
3 lat temu

Brawo dla drużyny, że potrafiła wygrać mecz w osłabieniu! Widziałem niestety tylko 1 połowę, to nie wyglądało to dobrze. Tym bardziej cieszy końcowy wynik!

BRAWO! W następnej kolejce znów 3 pkt!!!

Adek
3 lat temu

No i piękny bilans :)Gdyby nie 4 zgubione punkty (ŁKS i Odra – niewykorzystany karny) już byśmy mieli kontakt z czołówką

Brunet
Odpowiedź do  Adek
3 lat temu

Już mamy.

Piotrek
3 lat temu

no gdyby oni tez nie tracili i gubi punktów to tez by więcej mieli cyyba to logiczne a nie tylko w jedna stone sie patrzy

3 lat temu

W klubie zrobili pierwsze badania i wykluczyli poważniejszy uraz. W poniedziałek bardziej szczegółowe badania

greg33
3 lat temu

Ale żółci poszło. A teraz płacz. Ameyaw. A gość przestrzelił ze Skrą karnego. Jaki był płacz. A tera, minęło kilka lat i żąda podwyżki. Za co bałwany chodzące? Za ambicję? Za Możdżenia? Za wasze oszustwa na forum? Że mnie usunęliście z forum, bo wam pisałem prawdę? Czy za karnego, bo chłopak miał jaja i przestrzelił?