Widzew – Jagiellonia (foto) cz. II

12 lutego 2024, 13:01 | Autor:

Zachęcamy do oglądania drugiej galerii z dzisiejszego meczu. W pierwszej kolejce po wznowieniu zmagań podopieczni Daniela Myśliwca zasłużenie przegrali przed własną publicznością z Jagiellonią Białystok 1:3.

Autor zdjęć: Bercik

Kliknij, aby przejść do galerii

Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Reminiio
15 dni temu

Tak pol żartem, pol serio, to nasz treneiro ma fatalny bilans z młodymi trenerami. 0-3…Kędziorek, szwarga i siemieniec. Oczywiście to nie do końca jego wina, tylko świętej trójcy, BRAK WZMOCNIEN, głównie na bokach obrony i ataku…z d…bata nie ukręcisz.
No i oczywiscie nasz nieomylny sztab medyczny. Słowak miał być gotowy za 3 tygodnie na derby a tu jednak dluzej. Zastanawia mnie tylko jedno…czy oni są takimi amatorami delikatnie mówiąc, czy ciagle próbują z nas zrobić id…., by nie było większego hejtu. Klub mem!

Grażynka
Odpowiedź do  Reminiio
15 dni temu

Magiera tam ukręcił z prawie spadkowicza…

Bench Warmer
Odpowiedź do  Grażynka
15 dni temu

Magiera ma Exposito, a Myśliwiec – Jordiego.

Grażynka
Odpowiedź do  Bench Warmer
15 dni temu

Djurdievic też miał Exposito

Wujek Marka
Odpowiedź do  Reminiio
15 dni temu

Myśliwiec nie ma charyzmy aby w takim klubie pracować! Tutaj musi być ktoś pokroju Niedźwiedzia a nie głaskacz piłkarzy że winę trener bierze na siebie. Parodia co się u nas dzieje za Zielińskiego w składzie to powinni odpalić Wichniarka i Myśliwca przecież to już od ponad roku wiadomo że to jest sabotażysta nie nadający się na ten poziom rozgrywkowy a ten go w pierwszym składzie wystawia to samo Cyganiks to nigdy nie był obrońca a ten go na obronie wystawia . Ludzie czas żeby to towarzystwo przepędzić . Jeszcze brakuje porażki w derbach i można kurtynę w dół opuszczać. Mamy… Czytaj więcej »

Reminiio
Odpowiedź do  Wujek Marka
15 dni temu

I gonimy w ilości najwięcej straconych bramek. Co do niedźwiedzia to pokazał wyj… ego i twarda bez kompromisową charyzmę.
Piszac o Zielu I Cyganie, sam sobie odpowiedziałeś na temat możliwości trenera.

W imię zasad
15 dni temu

Rozmawia wichnIarek że stamirowskim…ty, Ivan i Rafał to te same imię ? Bo wczoraj był Ivan, a dzisiaj jest Rafał. Inne, ale on już dawno połamany jest. No i uj..powiedz, że nieporozumienie takie…

Max
15 dni temu

Nie to że coś, ale podtrzymuje swoją obietnice (z czasów zmiany trenera), że pierwszy przeproszę jak się okażę, że to jednak trener był winny a nie dyrektor sportowy… Obiecałem, parę osób twierdzących, że to była wina Niedźwiedzia a nie Wichniarka trzymało mnie za słowo, teraz ja liczę na to, że przeprosicie… Powtórzę, Wichniarek jest niekompetentny, niezależnie kto będzie trenerem to będzie źle…. Jeśli na koniec sezonu będzie lepiej niż za Niedźwiedzia to tak jak obiecałem przeproszę…

Bolo
15 dni temu

Cyganiks przy Zielu to i tak jest wirtuoz. Asystę zanotował. Z Zielińskim w składzie gramy w 10.

Polska
Odpowiedź do  Bolo
15 dni temu

Asystę zanotował, ale i zawalił drugą bramkę, bo był spóźniony. To tylko potwierdza, że powinien grać wyżej, bo nie ma pojęcia o grze w obronie. Wielu kibiców to zauważa szkoda tylko, że Myśliwiec tego nie widzi, czym potwierdza, że jest słabym trenerem.

10
0
Would love your thoughts, please comment.x