Koszmarna końcówka. Widzew remisuje wygrany mecz

31 sierpnia 2013, 14:12 | Autor:

Nie udało się Jagiellonii przerwać serii ponad ośmiu lat bez wygranej w Łodzi. Marne to jednak pocieszenie, bowiem białostocczanie wywieźli z Piłsudskiego szczęśliwy remis strzelając wyrównująca bramkę w doliczonym czasie gry!
Wcześniej Widzew prowadził po golu Aleksejsa Visnakovsa. Łodzianie przez większą część drugiej połowy grali z przewagą zawodnika, po czerwonej kartce dla Barana. Mimo dwóch poprzeczek i innych okazji, podopieczni Radosława Mroczkowskiego tylko zremisowali 1:1 z „Jagą”.

Zapis naszej Relacji LIVE z meczu z Jagą!

31.08.2013, Łódź – Jagiellonia Białystok 1:0 (0:0)