Widzew – Legia (skrót)
10 marca 2024, 20:08 | Autor: RyanW sieci pojawił się skrót meczu 24. kolejki pomiędzy Widzewem Łódź a Legią Warszawa. Jesteśmy więcej niż pewni, że oczekiwanie na ostatnie fragmenty materiału tym razem upłyną w doskonałych nastrojach.
Chodzi oczywiście o trafienie Frana Alvareza, którym Hiszpan zdjął klątwę z klasyku. Przeżyjmy to jeszcze raz poniżej:





Górnik Zabrze
Wisła Płock
Jagiellonia Białystok
Radomiak Radom
Cracovia
Raków Częstochowa
Zagłębie Lubin
Lech Poznań
Korona Kielce
Pogoń Szczecin
Arka Gdynia
Lechia Gdańsk
Widzew Łódź
GKS Katowice
Motor Lublin
Legia Warszawa
Piast Gliwice
Termalica Nieciecza
Legia II Warszawa
Warta Sieradz
ŁKS Łomża
Ząbkovia Ząbki
Wigry Suwałki
Wisła II Płock
Świt Nowy Dwór Maz.
Broń Radom
KS CK Troszyn
Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Elbląg
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
GKS Bełchatów
Mławianka Mława
GKS Wikielec
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Jakie to szczęście, że Giki bronił, a nie grał jak Henio ostatniej nocy za Oceanem…
Wez sie odczep od niego
A co ten Giki dzisiaj takiego wybronił czego by nie wybronił każdy inny bramkarz ???? Nie było żadnego groźnego strzału dla bramkarza .
Pierwszy minuta i akcja przed bramką…z Heniem byłyby bramki. Obejrzyj np. mecz z ostatniej nocy Henia, albo debiut…zobaczysz czego nie łapie, co wyłapałby każdy bramkarz
W debiucie otrzymał notę 6.1, więc nie jakąś słabą. Po co łgać?
A co on niby takiego zrobił ???? Za to mu płaca i to jego praca , on pracował sam na swoje cv i nazwisko żeby iść grać gdzieś dalej w lepszych klubach za większa kasę,a kibic robi cos dla kluby za darmo od serca i nie rzadko jeszcze dokłada od siebie
Ostatnie mecze pokazują, jak niewiele potrzeba żebyśmy gościli w górnej połowie tabeli – a potrzeba wzmocnień, a nie obietnic. Legia pod kreską, ale gdyby grała ponad 90 minut jak pierwsze 15 to moglibyśmy nie mieć takich dobrych nastrojów. Tak więc wzmocnienia, i to realne, i będziemy naprawdę mieli jeszcze wiele momentów radości i nie będziemy musieli czekać na niczyje słabości bo sami będziemy mocni. Mam nadzieję, że właściciel Widzewa już to widzi. Oby ciekawi gracze, jak Giki, chcieli sami do nas przychodzić :-)
Niewiele a jednak wiele, bo mecze wyjazdowe są pietą achillesową .
Brawo Fran. Cała Polska na Ciebie patrzyła, kiedy dobiegałeś do piłki.
PS. Był jakiś transparent popierający rolników? Niedługo hanukowa władza wróci do pałowania kibiców.
Nie pieprz
I mówcie co chcecie, ale Rondić po raz kolejny jest cichym bohaterem.
panie kazimierczak no coś z tym trzeba zrobić, Widzewek odjeżdża pańskim białym laleczkom
Brawo Fran! Brawo drużyna! Zajebista robota!!!
Dzięki Widzew za piękną niedzielę,
Zwracam się do wodzireja doping kompletna katastrofa w drugiej połowie kompletnie nie wiedziałeś co masz robić 00 totalne dno.
Nawet pozdrowień dla przyjaciół nie było.
gdzie jest Stolar?
Żyje, ostatnio widzieliśmy się w Krakowie.
Oni coś tam skaczą, coś tam machają łapkami ale nie mają charyzmy i po prostu tego czegoś. Z całym szacunkiem do chłopaków bo próbują i to z pewnością Widzewiacy oddani całym serduchem za co ogromny szacunek ale to nie to.
Brawo Widzew!!! „Tak się k…a buduje legende”
Pamiętajmy, że mamy kontuzjowanych piłkarzy i niestety gramy bez napastnika. Chociaż Rondić ma naprawdę niezwykły instynkt i łatwość odnajdywania się – piłka go szuka, jednak nie wiele z tego wynika. Sednem sprawy w meczach są strzały i to jeszcze strzały celne. Czasem nie ma co kalkulować, tylko napierdal…ć. Dzisiaj wyszło. Strzał piękny, wyjątkowej urody. Jednak to za mało, dziś pozwoliło wygrać mecz, ale żeby wygrać trzeba myśleć i przede wszystkim oddawać stwarzać więcej sytuacji i bez bojaźni uderzać na bramkę. Czasem rykoszet po strzale też da bramkę. Chłopaki dziękuję Wam za tą wygraną. Spełniło się to na co czekałem wiele,… Czytaj więcej »
Brawo za decyzję o strzale i piękny gol. Nic tak nie cieszy jak pokonanie ich. Dłuuugie lata przyszło nam czekać
Rondic moze nie strzelil bramki ,choc mial ku temu okazje, ale w najwazniejszej akcji meczu zawiazal trzech obroncow legii