Widzew on Tour – jesień 2023

20 grudnia 2023, 16:58 | Autor:

Piłkarze Widzewa mają za sobą niezbyt udaną rundę jesienną, czego nie mogą powiedzieć o sobie kibice Widzewa. Fanatycy łódzkiego klubu zaliczyli aż jedenaście wyjazdów, a na dwóch nie mogli się oficjalnie pojawić. Podsumujmy rundę jesienną w wykonaniu fanów RTS.

1. POGOŃ SZCZECIN
1122 osoby

Jako pierwszy wypadł daleki wyjazd do Szczecina. Do województwa zachodniopomorskiego widzewiacy podróżowali pociągiem specjalnym i wykorzystali komplet przyznanym im wejściówek. Otrzymali również wsparcie zaprzyjaźnionych ekip. W trakcie spotkania zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki.

2. JAGIELLONIA BIAŁYSTOK
1027 osób

W poniedziałek rano widzewiacy wrócili ze Szczecina a już w piątek udali się na drugi koniec Polski. Na wyjeździe w Białymstoku stawił się komplet widzewskich fanatyków. Podróżowali transportem kołowym, na miejsce dotarli lekko spóźnieni. W trakcie meczu zaprezentowana została oprawa.

3. LEGIA WARSZAWA
1700 osób

Trzecim wyjazdem była eskapada do stolicy. Kibice Widzewa na niedzielny mecz do Warszawy wykorzystali komplet wejściówek. Na wyjazd podróżowali pociągiem specjalnym, dobrze dopingowali zawodników oraz zaprezentowali trzy oprawy i odpalili pirotechnikę.

4. KORONA KIELCE
755 osób

Piątkowy mecz z Koroną rozpoczął tygodniowy maraton wyjazdowy, podczas którego widzewiacy zaliczyli trzy wyjazdy pod rząd. Kibice RTS w Kielcach pojawili się w dobrej liczbie, podróżując transportem kołowym. Zaprezentowali skromną oprawę.

5. CONCORDIA ELBLĄG (PP)
201 osób

Ciekawy wyjazd mają za sobą kibice Widzewa. W pucharowym starciu z Concordią Elbląg stawiły się ponad dwie setki widzewskich fanatyków. Mecz został rozegrany na obiekcie Olimpii. W trakcie spotkania prowadzili doping a także zaprezentowali oprawę.

6. PIAST GLIWICE

1402 osoby

Piątkowy mecz w Gliwicach był dla kibiców zwieńczeniem wyjazdowej trylogii. Po zameldowaniu się w Kielcach i Elblągu, widzewiacy pociągiem specjalnym stawili się na Górnym Śląsku w ponad 1400 osób. W tę liczbę wpisała się także liczna delegacja fanów Ruchu Chorzów.

7. RAKÓW CZĘSTOCHOWA
306 osób

Kolejnym wyjazdem była eskapada do Częstochowy. Na jeden z bliższych wyjazdów udał się komplet widzewiaków, wspieranych przez zaprzyjaźnione ekipy. Tym razem zabrakło oprawy, a doping obfitował w obustronne wymiany uprzejmości.

8. WISŁA PUŁAWY (PP)
260 osób

Kolejnym ciekawym wyjazdem kibiców Widzewa był mecz pucharowy. W starciu z Wisłą Puławy stawiły się ponad dwie setki widzewskich fanatyków. W trakcie spotkania prowadzili doping, przeplatany wymianą uprzejmościami, a także zaprezentowali oprawę z użyciem pirotechniki.

9. ZAGŁĘBIE LUBIN
911 osób

Liczny wyjazd widzewiacy zaliczyli do Lubina. W sobotę nieco ponad 900 czerwono-biało-czerwonych udało się pociągiem specjalnym na mecz z Zagłębiem. Każdy wyjazdowicz był wyposażony w okazjonalny szal, który nawiązywał do patriotycznej oprawy zaprezentowanej tego dnia w sektorze gości. Mecz rozegrano 11 listopada.

10. STAL MIELEC (PP)
360 osób

Komplet fanów Widzewa zameldował się również w Mielcu na kolejnym meczu pucharowym. W mroźny, środowy dzień transportem kołowym dotarli na stadion Stali. Powiesili w sektorze gości kilka flag i dobrym dopingiem poprowadzili piłkarzy do wygranej.

11. PUSZCZA NIEPOŁOMICE
520 osób

Ostatni wyjazd w 2023 roku wypadł do Krakowa. W poniedziałek na mecz z Puszczą Niepołomice udało się 520 fanów czerwono-biało-czerwonych. Widzewiacy na obiekt Cracovii dotarli pochodem spod stadionu Wisły. Nie zaprezentowali oprawy.

Z powodu zakazu wyjazdowego kibice Widzewa nie mogli zameldować się na meczu wyjazdowym z Lechem Poznań, natomiast przez brak sektora dla fanów gości widzewiakom odpadł wyjazd do Zabrza.

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jura
6 miesięcy temu

Brawo my!

Bogdan
6 miesięcy temu

Na wyjazdy jeździmy, a na mieście się nie liczymy

Azia
Odpowiedź do  Bogdan
6 miesięcy temu

ILU NAS Z ŁODZI?!
RTS ILU NAS Z ŁODZI?

Marcin
6 miesięcy temu

Już wszystkie ekipy wiedzą że jak lać Widzew to teraz , bo nie odda, i nie pomoże nawet tysiąc ludzi ,bo to będą zwykli kibice, bez chuliganów to nie ma sensu.

4
0
Would love your thoughts, please comment.x