Widzew – Radomiak (składy)

6 listopada 2022, 13:46 | Autor:

Po porażce w Zabrzu w składzie Widzewa nastąpił spory remont. Trener Janusz Niedźwiedź dokonał w wyjściowej jedenastce aż trzech zmian, stawiając w dużej mierze na zawodników, którzy przeciwko Górnikowi grali w drugiej połowie.

Roszada nastąpiła więc na środku obrony, gdzie miejsce Serafina Szoty zajął Mateusz Żyro. Ten pierwszy został przesunięty w prawo, a do pomocy powędrował Patryk Stępiński. W drugiej linii, kosztem Dominika Kuna, pojawił się także Juliusz Letniowski, a na lewym wahadle zamiast Mato Milosa, będziemy oglądać od pierwszej minuty Karola Danielaka.

W drużynie Mariusza Lewandowskiego nastąpiły z kolei dwie zmiany względem poprzedniego przegranego 2:3 meczu z Wartą Poznań. Miejsce w wyjściowym składzie stracili Dariusz Pawłowski i Roberto Alves, a zastąpili ich Raphael Rossi oraz Jakub Nowakowski.