Widzew – Resovia (bramki)

25 sierpnia 2018, 22:20 | Autor:

Sporo działo się w sobotnim pojedynku Widzewa z Resovią. Gorąco było zarówno na boisku, jak i na trybunach. Cieszy, że mimo wysoko postawionej poprzeczki przez rywali, gospodarze dowieźli korzystny rezultat do końcowego gwizdka i zainkasowali trzy punkty.

Wynik otworzył już w 2. minucie meczu Dario Kristo, a kilkanaście minut później Mateusz Michalski podwyższył na 2:0. Po zmianie stron zdeterminowani rzeszowianie zdobyli kontaktowego gola. Wszystkie trzy trafienia możecie obejrzeć w materiałach Widzew TV.

9 komentarzy
Kamil Ż
5 lat temu

Dalej sądzicie że nie mamy napastnika? Dzisiejszy mecz to potwierdził że tu nie o napastnika chodzi a o dogrania do napastników. Przecież ani Demjan ani Świderski nie dostali żadnej piłki! Tu ani ten Hiszpan który ma przyjść nie pomoże ani Messi by nie pomógł bo żadnych dograń nie ma! A poza tym wydaje mi się że Świderski się zdecydowanie lepiej prezentuje niż Demjan i to on powinien mieć pierwszy skład.

kibic
Odpowiedź do  Kamil Ż
5 lat temu

Na tym forum liczy się: tylko Widzew i naprzód hurra”. Bezmógi niczego nie widzą tylko piłkę w siatce. Gry nie widzą i reakcji trenera. Ma pracę z niektórymi „analfabetami piłkarskimi”, ale miał wiedzę, bo widział ich w akcji. Ciekawe czy nie żałuje podjętego się zadania. Ja mu szczerze współczuję nawet za kasę ,która mu się zgadza. Jedyny udany transfer, zawodnik od czasów Obarka to Kristo , a reszta pominę milczeniem, a ze 100 ich się przewinęło.