Widzew – Resovia (foto) cz. II

8 maja 2022, 16:30 | Autor:

Zapraszamy do oglądania drugiej galerii zdjęciowej z sobotniego spotkania I ligi pomiędzy Widzewem Łódź a Resovią. Podopieczni Janusza Niedźwiedzia rozegrali fatalny mecz i przed szesnastoma tysiącami kibiców doznali kompromitującej porażki 1:4.

Autor: Bercik

Kliknij, aby przejść do galerii

11 komentarzy
Mar

Dls mnie najlepsza scena z meczu to 2 minuta i 30 sekunda. Danielak przy bocznej linii uzupełniający elektrolity. Albo się na rozgrzewce tak zmęczył, albo 2 minuty walki go wyniszczyły…..no chyba, że pierd…..kielicha na pohybel Eks…..

Last edited 1 rok temu by Mar
Reminio

Na zdjęciach ewidentnie widać, szczególnie na jednym, gdzie jest 5 rzeszowian, ze to chłopy wysokie, a trener pajac , uparcie kazał.im grać do ZNUDZENUA do boczku i dośrodkowanie na JEDNEGO NISKIEGO PAWLOWSKIEGO. Zamiast wchodzić środkiem badz strzałami z dystansu. Brakuje Julka w formie, bo jesienią jak nie szło to trzy razy ratował badz otwierał wynik strzałami z dystansu .

Grzesiek
Odpowiedź do  Reminio

No pewnie, że tak!
U nich grało sześciu po dwa metry, a u nas czterech po metrze.
I stąd ten wynik…
Pozdrawiam!

cuccuredu

Tylko pajac trenera Widzewa nazywa pajacem.

Reminio

Panie Stamirowski, nie wiem czemu Panu tak wesolo, aha, bo znów kupimy naiwnie karnety…wez lepiej szukaj trenera , dobrego sztabu medycznego i powiedz w końcu o co gramy, bo coraz bardziej się utwierdzam, ze jesteś slupem.
K…pyry będą mistrzem, kiełbasy wygrały, i mają szansę na baraże bo chrobry znów gubi punkty. Nie dla grania z kielbaesiakami w barażach!!!

Wiesiek z Wiśniowej Góry

Kiełbasy zakaz mają na derby – wyreżyserowane?

cuccuredu

Wesoło mu,bo jest szczęśliwym człowiekiem i ma jakiś cel w życiu.Ty oprócz pier***enia na forum nic w życiu nie osiągnąłeś i nie osiągniesz.

ap klepsydra

Taki chichot losu…………od listopada nie przegraliśmy na wyjeździe …….a u siebie często wpierdy