Widzew zachęca kibiców do włączenia się w obchody 110-lecia

24 października 2019, 10:40 | Autor:

Już za nieco ponad dwa miesiące rozpocznie się rok 2020. Dla wszystkich kibiców Widzewa będzie to szczególny czas, bo wtedy świętować będą oni 110-lecie założenia łódzkiego klubu. Przy al. Piłsudskiego zachęcają fanów do włączenia się w obchody!

Jak czytamy na widzew.com, klub przygotował już harmonogram inicjatyw na najbliższy rok. W jego trakcie zorganizowanych zostanie wiele atrakcji, wśród których znajdą się konkursy promujące historię Widzewa, turnieje, uroczysta gala, konferencja naukowa, premiera wydawnictw książkowych czy otwarcie widzewskiego muzeum. Można być więc pewnym, że nudno nie będzie!

W organizację tych przedsięwzięć angażuje się wiele widzewskich środowisk, ale w klubie chcą, by swoją cegiełkę dołożyli również kibice. Z tego powodu uruchomiono adres e-mail [email protected], na który przesyłać można swoje pomysły, związane z przebiegiem zbliżających się wielkimi krokami obchodów 110-lecia.

Skąd ten pomysł? „Na pewno każdy z kibiców przeżywał te piękne minione lata na swój sposób i ma własne odczucia, wspomnienia i przemyślenia dotyczące historii. Jestem pewna, że w głowach tych wspaniałych ludzi znajduje się wiele pomysłów, które mogą pomóc nam uświetnić obchody 110-lecia klubu” – wyjaśnia prezes Martyna Pajączek.

Wszelkie propozycje można zgłaszać do 30 października.

9
Dodaj komentarz

7 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysztof

I Pani Martyna udowadnia, że można normalnie. A jeszcze niedawno skończyłoby się na koncercie w filharmonii w jakimś szwajcarskim mieście ;-)

jaToja

okazjonalne Robotnicze % nie ma futbolu bez alkoholu :D

Rafal

Ja to bym chcial zaprosic wszystkich starych widzewiakow,z tamtych dobrych czasów,na mecz z obecnym Widzewem..bardziej medialnie bylo by zaprosic barce na sparing,ale niestety to jeszcze nie czas na to i za malo kasy mamy w budżecie

Derek

Najlepszym pomysłem byłby plan rozbudowy stadionu gotowy na 110lecie klubu. Lks będzie miał stadion na 20tys za który zapłacono dużo więcej niż za nasz obiekt. Oba kluby miały byc traktowane równo, ten ich dodatkowy budżet na budowę stadionu względem naszego należy dołączyć do rozbudowy naszego stadionu.

Stefan

Stadion łks bedzie miał 18 tys. A że nasz zasługuje na powiekszenie do 25 tys to inna sprawa ⚽

Maciej

Widzew zachęca kibiców….
A kibice zachęcają klub do jakichkolwiek działań w sprawach infrastruktury a klub od lat milczy.

Andrzej. S

Wszystko to bardzo ładnie lecz
Główną atrakcją powinien być awans do I ligi

Adeian

Biorąc pod uwagę naszych strategów powinnismy już do ekstraklasy niestety tak to jest jak się wpuszcza „przychylnych „prezesów , naszczescie szybko uczymy się na błędach i wszytsko wydaje się już na właściwych torach szkoda jednego roku w dupe
Jebac hipokrytów i lks♾!

1910na zawsze!

tomek

Mój pomysł jest taki aby zaprosić na trybunę D lub inną naszego dobrodzieja sylwka cacka z rodziną moźe na PP z legią?

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress