Widzewiacy odwiedzili jedną z łódzkich podstawówek

16 maja 2018, 14:57 | Autor:

Nie wszyscy piłkarze Widzewa mogli przeznaczyć cały poniedziałek na odpoczynek po dalekim wyjeździe. Damian Kostkowski Marcin Pieńkowski, który akurat z powodu kontuzji do Bielska Podlaskiego nie pojechał, mieli tego dnia zaplanowane spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 34.

Wizyta rozpoczęła się od części teoretycznej – czytamy na oficjalnej stronie klubu widzew.com. Czwartoklasiści zapoznani zostali z historią Widzewa, dowiedzieli się też o jego największych sukcesach. Mogli również zadawać pytania obecnym w szkole zawodnikom. Skorzystali oczywiście z tej okazji, maglując widzewiaków od stóp do głów. Nie na wszystkie kwestie uzyskali jednak odpowiedź. Kostkowski nie chciał na przykład zdradzić, ile zarabia w łódzkim klubie. „Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” – żartował obrońca.

Później przyszedł czas na autografy i wspólne zdjęcia, a także na to, na co wszyscy czekali najbardziej – zajęcia wychowania fizycznego! Po rozgrzewce i treningu strzeleckim, uczestnicy spotkania podzieleni zostali na dwa zespoły. Kapitanem pierwszego był „Kostek”, drugiego zaś – „Pieniu”. Mecz był bardzo wyrównany i padło w nim bardzo dużo bramek. Wynik końcowy nie był oczywiście istotny. Najważniejsze, że wszyscy spędzili miło czas, a takie inicjatywy w najbliższej przyszłości pozwolą na pozyskanie wielu młodych fanatyków Widzewa!

Foto: widzew.com


Dodaj komentarz

  Subscribe  
Powiadom o

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress