Widzewiacy zaczynają urlopy

17 maja 2019, 10:53 | Autor:

Pierwsze informacje, mówiące o tym, że okres roztrenowania piłkarzy Widzewa trwać będzie do 15 czerwca, szybko zostały skorygowane. Na Łodziance kończą się właśnie ostatnie zajęcia w tym sezonie.

W treningu bierze udział większość drużyny, a więc również ci piłkarze, których los w klubie został już przesądzony. Z zespołem pracują Maciej Humerski, Dario Kristo, Tomasz Wełna czy Marek Zuziak. Będzie to dla nich pożegnanie z drużyną. Pracuje również grupa, odesłana wcześniej do rezerw, m.in. Kacper FalonMarcin Kozłowski Filip Mihaljević.

Zajęcia, prowadzone przez Jakuba Grzeszczakowskiego, mają zdecydowanie bardziej luźny charakter. Zarządzono m.in. grę w siatkonogę. Nic dziwnego, bo tuż przed rozjazdem na urlopy ćwiczenie schematów taktycznych czy praca nad kondycją nie ma żadnego sensu.

Gracze Widzewa będą mieć wolne do 12 czerwca. Portal Widzew24.pl donosi jednak, że część drużyny będzie musiała stawić się w klubie kilka dni wcześniej, w celu rozmowy o nowym kontrakcie lub jego renegocjacji. Sezon 2019/2020 wystartuje w weekend 27-28 lipca. Łodzian czeka więc sześć i pół tygodnia przygotowań.

Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Starsze
Nowsze Najwięcej ocen
Inline Feedbacks
View all comments

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress
32
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x