Widzewiacy nie zagrają w CLJ

25 czerwca 2017, 17:48 | Autor:

widzew_1998-1999

Piłkarzom Widzewa z rocznika 1998/99 nie udał się rewanż za spotkanie sprzed tygodnia. W Olsztynie podopieczni Macieja Kasprzaka doznali jeszcze większej porażki, jak w pierwszym starciu w Gutowie Małym, przegrywając 0:3.

Stomil okazał się bezdyskusyjnie lepszym zespołem w przekroju całego barażu. Olsztynianie strzelili widzewiakom cztery bramki, nie tracąc żadnej. Pewne nadzieje można było mieć po pierwszej połowie niedzielnych zawodów, które zakończyły się remisem 0:0. Po przerwie gospodarze postawili kropkę nad i.

Było to już drugie nieudane podejście pod Centralną Ligę Juniorów. Rok temu łodzianie zostali wyprzedzeni w tabeli w ostatniej kolejce, teraz przegrali baraż. Może uda się w przyszłym sezonie?

Stomil Olsztyn U-19 – Widzew Łódź U-19 3:0 (0:0)
51′ Bogdański, 59′ Grzybowski, 87′ Janowski (sam.)

Piotrowski – Danaburski, Miasopust, Janowski, Wolski, Reszta, Marcinkowski, Amroziński, Oliński, Marcioch, Brochocki