Widzewski mecz w Sieradzu

24 sierpnia 2014, 12:29 | Autor:

Bartosz_Narożnik

W meczu 4. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej Pelikan Łowicz pokonał na własnym boisku Wartę Sieradz 2:0. W spotkaniu tym wystąpiło aż czterech widzewiaków.

W barwach Pelikana pełne 90 minut rozegrał wychowanek łodzian, Bartosz Narożnik. Swój występ 20-latek podsumował bramką zdobytą w 75 minucie. Z kolei w ekipie Warty zagrali dwaj inni wypożyczeni z Widzewa zawodnicy: Cezary Pankowski i Piotr Bartłoszewski (żółta kartka).

W sobotę swoje mecze rozgrywali też: Paweł Leonow (90 minut i porażka Andrespolii Wiśniowa Góra 0:3 z Włókniarzem Pabianice), Patryk Gniadzik (blisko kwadrans w przegranym 1:3 przez Widok Skierniewice meczu z Polonią Piotrków Tryb.) oraz Damian Marcioch (35 minut w wygranym 3:1 meczu wyjazdowym z Włókniarzem Zelów).