Widzewski projekt w skierniewickim Budżecie Obywatelskim
8 września 2021, 16:00 | Autor: Bercik
W dniach 6-17 września odbywa się głosowanie na wnioski zgłoszone do Budżetu Obywatelskiego Miasta Skierniewice na 2022 rok. Wśród pozytywnie zweryfikowanych inicjatyw znalazł się widzewski projekt pod nazwą „Dzień Dziecka z Widzewem”.
Powyższy projekt zakłada zorganizowanie sportowego pikniku integracyjnego, w którym będą uczestniczyć piłkarze Widzewa Łódź. Inicjatywa przeszła już weryfikację w Urzędzie Miasta Skierniewice, więc teraz wszyscy mieszkańcy Skierniewic mogą oddawać swoje głosy.
Nad projektem czuwają przedstawiciele widzewskiego fan clubu. Oficjalne ogłoszenie wyników nastąpi 24 września. Zachęcamy do wsparcia i głosowania! Można to robić TUTAJ.







Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska
Fan Cluby Dumą Widzewa!
Brawo Skierniewice.