Wielki plebiscyt na Najlepsze Zdjęcie 2013 Roku!
31 stycznia 2014, 11:08 | Autor: RyanZapraszamy Was do wzięcia udziału w pierwszej edycji plebiscytu na Najlepsze Zdjęcie 2013 roku, związane z łódzkim Widzewem. Redakcyjne jury wybrało dla Was po 60 jej zdaniem najlepszych fotografii minionego roku, które oglądać mogliście na łamach WTM. Zdjęcia podzielono na dwie kategorie: Piłkarskie oraz Kibicowskie. Zostały one dokładnie wyselekcjonowane pod kątem: jakości, pomysłowości, fotografowanego obiektu, historii z nim związanej itp.
Konkurs składać będzie się z dwóch etapów. W pierwszym do rywalizacji stanie 60 zdjęć z obu kategorii, z których Waszymi głosami pozostanie 10 najlepszych. Głosowanie w I etapie potrwa do 14 lutego, do godz. 23:59.
W drugim etapie głosowania wybierzemy najlepszą fotkę 2013 roku, z pozostałych dziesiątek.
Zagłosuj na Najlepsze Zdjęcie 2013 roku w kategorii PIŁKARSKIE
Zagłosuj na Najlepsze Zdjęcie 2013 roku w kategorii KIBICOWSKIE
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy!








Cracovia
GKS Katowice
Górnik Zabrze
Jagiellonia Białystok
Korona Kielce
Lech Poznań
Legia Warszawa
Motor Lublin
Piast Gliwice
Pogoń Szczecin
Radomiak Radom
Raków Częstochowa
Śląsk Wrocław
Widzew Łódź
Wieczysta Kraków
Wisła Kraków
Wisła Płock
Zagłębie Lubin 
Legia II Warszawa
ŁKS Łomża
Warta Sieradz
Wigry Suwałki
KS CK Troszyn
Wisła II Płock
Widzew II Łódź
Jagiellonia II Białystok
Lechia Tomaszów Maz.
Ząbkovia Ząbki
Świt Nowy Dwór Maz.
Mławianka Mława
Olimpia Elbląg
GKS Wikielec
Broń Radom
GKS Bełchatów
KS Wasilków
Znicz Biała Piska